Wpis z mikrobloga

Siema wykopki, znacie jakieś dobre JRPG i RPG do ogrania? Mam peceta, który jeszcze jest w stanie na najniższych uciągnąć CP2077 ale osobiście spodziewam się bubla przy premierze.

Oprócz tego mam ps3 i możliwości emulacji większości platform przed ps3 (próbowałem ps3 wyemulować, nie mogłem wyciągnąć stałych fpsów w Personie 5, może coś po nowym updatcie się zmieni bo zmieniają jak shadering działa ale wątpie).

Skończyłem na ten moment Persone 3 FES i 4 Golden. Przerwałem playthrough z Morrowinda i Deus Ex'a z powodu zmęczenia tymi tytułami. Narazie planuje ruszyć Dragon Questa VIII jako odskocznie od SMT.

Od razu mówie, moje ps3 to wersja 16 gb, popełniłem głupi błąd przy kupnie dlatego rekomendacje na nią najlepiej jakieś których nie trzeba instalować. coś pre-2010 myślę że raczej będzie odpowiednie.

Narazie na dysku mam:
- DQ IV, V, VI i VIII
- Chrono Trigger
- P3P, P3FES i P4 Golden
- SMT 3: Nocturne, SMT4 i SMT4 Apocalypse
- FFIX jeszcze nie ruszyłem. Miałem FFX ale nie siadło mi kompletnie.

PS. P3 > P4, prove me wrong (protip. you can't ( ͡° ͜ʖ ͡°))
#gry #shinmegamitensei #persona3 #persona4 #jrpg #rpg #piractwo #emulacja
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@clawfingerpl: te gry są specyficzne, zresztą jak wszystkie jRPG ( ͡° ͜ʖ ͡°) IX moja ulubiona, mega nostalgię do niej czuję, aczkolwiek grafika może odstręczać. Ciekawostka: wszystkie tła w grze były ręcznie malowane, ale konwersja do grafiki PSX bardzo je spsuła ( ͡° ʖ̯ ͡°) istnieje mod do wersji na PC, który przywraca te tła do lepszych rozdzielczości, efekt jest całkiem ładny