Wpis z mikrobloga

Jest odpowiedź @rezyserzycia do Gargamela i Wardęgi... O Boże jakie to słabe... W skrócie mówi, że "tak mieli racje, jestem zjebem, ale nie takim bardzo strasznym, oglądajcie mnie... " ;)) hehe Zamiast przywalić Gargamelowi za idiotyczne czepiami się i niszczenie ludzi, niszczenie swojej byłej itd... to ten na miło i wyszło to co wyszło, ze potwierdził niemal wszystko... nie tak powinno wyglądać samobiczowanie się, chyba filmu nie przetestował na ludziach... a tyle tam jąkania się kajania się że zrobiło się znacznie słabiej niż po filmie gargamela...

https://www.youtube.com/watch?v=WS1arRT9bMs&t=3s
  • 2
Widać, że na kolanach błaga o wybaczenie gargamele i resztę #cancerculture a oni mu powiedzą spier@#$laj :> bo co innego skoro na tym się ten system opiera... jak @rezyserzycia mógł przepraszać za swoje głupie śmieszki na wykopie w taki sposób że nie powinno mieć miejsca... no bez jaj, portal ze śmiesznymi obrazkami gdzie każdy trolluje każdego, a ten za żartowanie przeprasza ehh no nie będzie litości... te filmiki kolegów co go bronili
Z trudem to obejrzałem, ile przepraszania, ile brania na litość, po prostu sepuku ale mimo wszystko że on taki zły i kłamał i pisał brzydkie rzeczy to on wcale się nie zmieni bo nie wierzy że ludzie się zmieniają i i tak wrzuci jeszcze jakieś filmy hahaha
piękne... totalny niesmak mam