Wpis z mikrobloga

@dafunk: ''jak wykop stacza się z polskiej kopii digga do siedliska radykałów, idiotów i politycznych trolli.'' piękny komentarz. W końcu autorem tego bełkotu jest jedna z największych mend na wykopie. Pogarda ode mnie dla tej persony.
  • Odpowiedz
@MetalGods: Ale przyznaj, że pozbyli się nas w białych rękawiczkach?

Piękna robota, gdyby nie Fanzun, czy tam Shulgin, to nigdy bym się nie domyślił.

Olewać ranking w sumie można, ale w takim razie po co on miałby służyć? Sadzę, że lepszym pomysłem byłoby zmienienie jego algorytmu, tak by nie dochodziło do sytuacji, że byle spamer i polityczny napinacz był na samym szczycie bo mu się trafiło znalezisko na głównej.
  • Odpowiedz
@cameel: a czy ktokolwiek widział żeby administracja myślą słowem czy uczynkiem potępiła błędy i wypaczenia moderatorów? Gdy gangrena się ujawniła to zamiast odciąć zgniłą kończynę posłodzili poperfumowali i nic się nie zmieniło. A sprawa jest gładko przemilczana w każdej publicznej dyskusji
  • Odpowiedz
@Elfik32 @shepard: ale w waszej dyskusji nie ma słowa o poprawieniu wykopowego algorytmu a tylko zapowiedź rozprawienia się ze światopoglądowymi przeciwnikami. Po ujawnieniu Waszych moderatorskich skilli wygląda to wyjątkowo paskudnie.
  • Odpowiedz
@Elfik32: Uczestnicząc aktywnie w dyskusji odpowiadasz nie tylko za swoje słowa, ale także za słowa które w milczeniu akceptujesz, a nawet pozytywnym komentarzem aprobujesz.

Przeczytaj całą tę dyskusję i zobacz ile jadu i pogardy tam jest.
  • Odpowiedz
@Elfik32: Moja droga!

Nie przypisuję Ci wszystkich słów które padły.

Przypisuję Ci aktywny udział w ohydnej dyskusji o bandzie politycznych spamerów i napinaczy wymienionych publicznie z
  • Odpowiedz
@gav: @dafunk; @MetalGods; @mohairberetka; @aca i wszyscy z którymi miałem przyjemność podyskutować.

Tak jak napisałem, ja już niedługo nie będę miał czasu ani na wykop, ani na żadne inne dyskusje, pozostanie mi blogasek, na którym czasem coś skrobnę.

Ale życzę Wam na nowej drodze Wszystkiego Najlepszego, bo to dzięki Wam to miejsce miało jedyny w swoim rodzaju klimat.

Wielkie Pozdro
  • Odpowiedz