Wpis z mikrobloga

#protest #bekazprawakow

Przypominam, o czym mówiłem miesiac temu. Wtedy napisałem, że to jest kwestia czasu jak wykop odwróci się od protestów. Na początku było poparcie bo w nudnym życiu sie działo coś nowego, zresztą chorągiewki jak chorągiewki, wtedy akurat wiatr wiał z lewej strony.

Obecnie na protestujące kobiety wylewa się wiadro pomówień i szydery co mnie w ogóle nie dziiwi, bo połowa z was to stuleje xD Możecie popierających protest facetów nazywać kukoldami czy coś, ale nami przynajmniej nie gardzą bo nie jesteśmy brzydcy i nie śmierdzimy jak stulejarze xd Wasza mizoginia nie bierze się z przemyślanych poglądów i wniosków, ale po prostu z faktu że nigdy nie mieliście zdrowej relacji z kobietą, bo nie jesteście mili ani tym bardziej chociaz minimalnie atrakcyjni. Z ludzi których znam z reala jakoś dziwnym trafem nomalni faceci albo ten protest popierają, albo sa neutralni. Antyprotestowe poglądy mają jakieś przegrywy jak np. mój współlokator, który nigdy nie miał dziewczyny i jest grubasem

A na koniec jeszcze chciałem napisać, że gardze każdym przegrywem i wiwat #antyprzegryw
  • 7