Wpis z mikrobloga

  • 71
@Serylek nic do transów nie mam i nie o nich mi chodzi, to bardziej kwestia tego, iż rewolucja bazująca na uwolnieniu ludzi od poczucia winy związanego z tym do kogo czują pociąg seksualny - zatacza koło i próbuje wpędzać innych ludzi w poczucie winy, związane z tym, do kogo czują pociąg seksualny xd Coś poszło nie tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Dr_Killjoy: czy pierwsze zdanie z tego screena oznacza "bądź bogatym lewakiem"? XDDDD

Chyba za dużo siedzę na wykopie bo wszystko wygląda jak fejk, pasuje zbyt idealnie do stereotypowej "julki z Twittera"
  • Odpowiedz
Podpis pod zdjęciem wiele tłumaczy, chyba nikt na poważnie nie bierze wypowiedzi dzieci i osób tego typu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: o kurna. Szanować i tolerować kogoś to nie to samo, co chcieć się z tą osobą umówić na randkę. Ja np nie chciałabym się spotykać z trans-mężczyzną, choć wspieram ich i trzymam kciuki za ich szczęście.
Reasumując: ta laska nie rozumie, co to jest feminizm i sojusznictwo wobec osób trans i inter.
  • Odpowiedz
@pavlovs_dog: Proszę pana, dla Czeszek Polak jest równie atrakcyjny, co Ukrainiec dla Polek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Paradoksalnie, wbrew obiegowej opinii na wypok.ru, Czeszki mają czasem więcej z p0lek niż same Polki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz