Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Obudziłem się i czuję się okropnie. Nienawiść ogromna do siebie i do wszystkiego. Nie mam perspektyw na lepszy dzień również, bo nie mam co robić :(. Nawet mi się grać w gry nie chce. Dodatkowo lekko ból brzucha, czuje tak jakby mnie coś paliło w środku.

A to dopiero jakieś 15 minut od obudzenia się.

#depresja #zalesie
  • 13
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam nie powiem, że wiem co czujesz albo że rozumiem bo każdy przechodzi swoje bagno indywidualnie ale na prawdę blisko mi do tego co możesz czuć bo ja ten okres mam od 12 lat i też ostatnie 2 tygodnie to horror
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam przestałam sobie radzić dlatego odważyłam się na wizytę u psychiatry i od 10 dni jadę na lekach, pierwsze 6 dni to był horror, 7 dnia lepiej, potem kolejne dwa dni horror, a dziś czuję się znów trochę lepiej, na tyle, że mogę trochę racjonalniej spojrzeć na swoje życie - ale dalej cały dzień zmarnowałam. mam nadzieję, że muszę być tylko cierpliwa I niedługo będzie łatwiej
  • Odpowiedz
@ilieeasily: to powodzenia ja mam psychoterapie od ponad połtora roku(ale terapeutka robi sobie przerwe, bo musi się opiekować dziećmi przez COVID bo przedszkola zamknięte i przerywamy na parę miesięcy niestety) i leki tak ok 8 miesięcy. Coś tam pomaga.
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam przykro mi, że musisz przerwać terapię, rozumiem, że nie chcesz w tym czasie poszukać kogoś innego, a może powinieneś zapytać czy nie chciałaby np. prowadzić przez ten czas terapii online na jakiejś wideorozmowie?
  • Odpowiedz
@ilieeasily: my i tak już prowadzimy online niestety przez COVID oraz przez to, że straciłem pracę i wróciłem do domu rodziców (tutaj mówienie rodzicom, że mam psychoterapie i że chce prywatności jest mega trudne). Na szczęście terapeutka powiedziała, że to tylko częściowe i że tak w styczniu/lutym pewnie wrócimy, ale teraz ma taki trudny okres, bo przedszkolanki są na tych kwarantannach ciagle i nie ma innej możliwości, więc przerywa ze wszystkimi
  • Odpowiedz