Wpis z mikrobloga

@b4rt: nie ma ale myślałem że jak już ma Tizen ileś tam to takie podstawy są a tu tylko YouTube Netflix i HBO Go..

@sirconrad: nie wiem o czym mówisz bo w kuchni mam starą Toshibę 22" i właśnie na niej oglądam F1 przesyłając z telefonu z Apki Canal+ na Chromecasta. Dlatego mam ból d.. bo nowe 50" niby z najniższej serii ale jednak rok modelowy 2020 a użyteczność taka
@sirconrad: no nie wiem u mnie działa aż za dobrze bo tylko włączę aplikację na tel to od razu na tv się pojawia francuskie oczekiwanie na wybór kanału a jak wyłączę to przesyłanie, wyłączę aplikację, rozłączę się z wifi i pojadę w Bieszczady to "stream" zrobi sekundowy reload i dalej leci to co leciało xD nawet jak przełączę z hdmi na tv i po godzinie znowu włączyłem hdmi z chromecastem to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SSDH: a ja nie moge sie zalogowac danymi z ncplusgo na canal+ ( ͡° ʖ̯ ͡°) przypominanie hasla nie działa, a rejestracja krzyczy ze konto juz mam...
@drugabrudnaskarpetka: ale nie mam wykupionego eleven na eleven tylko na Canal+ caly pakiet sport w tym cztery eleveny o nie mam jak skorzystać. Tak samo mam Eurosport i nie mam jak oglądać na TV który jest taki Smart o.O Świat teraz kończy się na serialach?