Wpis z mikrobloga

Widziałem ostatnio tutaj jakieś jej stare zdjęcie i jak zobaczyłem ją na tym filmie to ona moim zdaniem wygląda tragicznie... Oczywiście bez hejtu tylko wyrażam własne zdanie, bo jak widzę w tych czasach jakie kobiety podejmują decyzję co do wyglądu twarzy to zastanawiam się czy im to się naprawdę podoba?
#friz
Pobierz
źródło: comment_1606569767OwohHLYQirHt6tdAhkseqr.jpg
  • 30
@LuciferMorningstar: Po pierwsze: akurat jakiś leszcz z wykopu będzie oceniał mój gust, chyba kpisz. Po drugie wskaż leszczyku gdzie napisałem, że mi się podoba. Po trzecie podtrzymuje swoje zdanie, sprawdz jej komentarze na insta, ludziom się podoba. Wyjaśniony to spać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Jamniki2: wiesz ze w zasadzie mógłbyś wygenerować ładny obraz i sprawić żeby ludzie do niego walili konia. Albo ucharakteryzować transa na laske 10/10.

Sztucznosc to cos innego niz bycie ladnym, szczegolnie na zdjeciach ktore latwo retuszowac.
@NewBlueSky: dlaczego nie możesz przyjąć do wiadomości tego, że ludziom podobają się sztuczne usta, policzki, cycki? #!$%@? ludziom się podobają nawet karły, grubasy i ludzie bez rąk, zrozum w koncu ze kazdy lubi co innego i moge zagwarantować Ci, że ona akurat nawet bez makijazu podoba sie większej części facetow.
@NewBlueSky: o chryste serio... tak ładnie napisaleś pierwszy post, a teraz pokazałeś jednak, żeś głąb. Stary no ;D zawiodłem się na Tobie, ja merytorycznie a Ty mi w pysk, bo nie masz argumentów. Miłego wieczoru i dużo zdrówka!
@Jamniki2: gdzie merytorycznie ty cos robisz, wszystko jest tym samym. To że się mieszasz w własnych wypocinach nie znaczy że jesteś merytoryczny.

Znajdziesz laske objektywnie 9/10 bez makijazu. Umalujesz ją toną makijazu, powiekszysz usta w photoshopie i zrobisz co tam jeszcze chcesz i nagle będzie w twoim guście ale jak się tego pozbędzie to nadal będzie obiektywnie 9/10. Natomiast taki potworek jak Wersow nie...

I to jest cała twoja bajka o
@NewBlueSky: aaaaaaaj czy ty na prawde nadal próbujesz mi wmówić, że wszystkim musi sie podobac to co tobie, kurdeeeee xD Nie możesz pojąć tego, że jeśli ktoś dla ciebie jest ładny to dla kogoś może nie być i odwrotnie, strasznie cie to boli że nie ty wyznaczasz kto jest ładny co? xD Miłego wieczoru i dużo zdrówka!
@NewBlueSky: ale musisz być nieszczęśliwym człowiekiem, plujesz jadem jak #!$%@? na kilometr w każdym poście... no nic, trzymaj się stary, może będzie lepiej xD pewnie jesteś biedny i brzydki
@Jamniki2: to nie jad, takie sa fakty. WIdzisz, ty nie potrafisz dyskutować, próbujesz sobie wmówić że twoja opinia jest lepsza bo jest twoja, że moja jest gorsza bo ja jestem gorszy od ciebie i próbujesz znaleźć na to wytłumaczenie sugerując że jestem biedny, brzydki i co jeszcze.

Tylko sie osmieszasz kolego, widać że jestes niewyedukowany i jedyne co potrafisz to szczekać a świat podludzi w którym się obracasz stworzył pozory że
@NewBlueSky po raz drugi czy trzeci dodajesz że się ośmiesza z żałosna technika i nie działa na nikogo kto skończył gimnazjum byczku, więc odpuść. Po raz ostatni powtórzę, piękno jest pojęciem względnym. Tym czasem spadam poc winko z drugą połówka i robić pierniki, a ty dopij Tatrę przed kompem i zwał konia na brzuch jak masz w zwyczaju
@Jamniki2: wszystko jest subiektywne lub obiektywne do pewnego stopnia ale ponownie to nie dyskusja o tym. Ja nie chce o tym mówić.

Ja przyszedłem wyjaśnić ci fenomen instagrama i "lajków" którego nie rozumiesz, a ty się potrafisz tylko pluć.

Technika jest jaka ze jestes niewyedukowany, skoro nie potrafisz zroumiec o czym pisze, a z tego co pamietam to czytania ze zrozumieniem uczyli w podstawówce.
@Jamniki2: nie mozesz udawac ze wypowiedzi ktore cie wyjasniaja nie istnieja. Powiadomienia czy co tam mozesz wylaczyc w kazdej chwili lub je ignorowac. Natomiast racja bedzie po mojej stronie zawsze pomimo tych powiadomien.

Zostales tutaj wyjasniony, mozesz jedynie podkulic ogon i sie wyedukować. Bo jestes obecnie obiektem drwin.