Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, na cholerę się budzić, po co to wszystko.
Człowiek otwiera oczy tylko po to żeby przewegetować kolejny dzień, ja już dobrze wiem, że dziś nic dobrego się dzisiaj nie wydarzy. Mogę nawet dokładnie opisać jak będzie wyglądała moja doba, od ostatnich 7 lat każdy dzień to jakieś pieprzone deja vu, czuję jakby ktoś zapętlił jeden dzień z mojego i tak przeżywam go w nieskończoność, #!$%@? życie.
#przegryw
WwaDdl022 - Ja #!$%@?ę, na cholerę się budzić, po co to wszystko.
Człowiek otwiera o...

źródło: comment_1606549846Zl9LK6NNbu5eiy2vgJDuGO.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Pierwiastek_Zua: Bo nie umiem w życie, nie nadaje się do tego, fobia społeczna, nieśmiałość, jakieś upośledzenie, po prostu mi nie wyszło. 26 lvl, a ja nie mam niczego, wykształcenia, pracę mam tylko dorywczą fizyczną za grosze, zadupie więc generalnie nie ma po co wstawać.
  • Odpowiedz
Wyjedz gdzies za granice do cieplych krajow typu : Vietnam, Chille, Argentyna, Kolumbia czy nawet Hiszpania , a jak nie to narzekaj dalej.Juz bedzie tylko gorzej.


@Pierwiastek_Zua: problem w tym, że jest pseudopandemia
  • Odpowiedz
@PsychoFun: Z tym, że mi tak naprawdę najmniej przeszkadza brak kobiety, a bardziej problemy z głową przez, które nie potrafię funkcjonować w społeczeństwie i ogólne nieogarnięcie życiowe.
  • Odpowiedz
przecież każdy wegetuje i czeka na nieuniknione, a że w innych okolicznościach nie ma to większego znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głowa do góry to tylko życie nic szczególnego.
  • Odpowiedz