Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zna ktoś może jakąkolwiek kierowniczkę dowolnego otwartego urzędu stanu cywilnego na terenie kraju? Pojadę wszędzie.

Moja narzeczona dostała zakaz wjazdu do EU po tym jak oszukał ją jej pracodawca, okłamując że wysłał stosowne papiery i zatrudniając ją nielegalnie bez jej wiedzy. Mieliśmy formalne prawo do ślubu ale natrafiliśmy na rasistowskich urzędników którzy dokonywali obstrukcji tak długo aż zniknęła ochrona którą dawało nam odwołanie od decyzji. W trakcie próby wzięcia ślubu słyszeliśmy tak słodkie rzeczy jak "za dużo tu dzikusów", "ukrainkę i tak deportują zanim odwołanie się skończy procedować", "nie przyjmujemy papierów z 3 świata" etc

Generalnie urzędnicy robili wszystko co w ich mocy żeby uniemożliwić nam skorzystanie z naszych praw. Jedną sędzinę zgłosiliśmy nawet na policję bo złamała 231 art kk swoimi zachowaniami, które mamy nagrane na taśmie. Gdy chcieliśmy zaraz po rozprawie zgłosić skargę do prezes sądu to powiedziała mi że i tak do kosza wyrzuci, nawet tematu nie znając. Jest natomiast nadzieja że NRA po przesłuchaniu taśm zdejmie jej immunitet. Niestety służba graniczna ma w dupie ponad 12 nadużyć uprawnień, oraz rasistowskich zachowań odbierających nam prawo do legalizacji w temacie, bo ich konkretna decyzja została wydana a... "ustawa nie przewiduje rasistów". Generalnie mam wrażenie że mieliśmy niesamowitego wręcz pecha trafić na tych ludzi na których trafiliśmy. Zobowiązanie do powrotu wypada na święta bożego narodzenia, a ja mam tylko narzeczoną więc święta i nowy rok spędzę samotnie..

Kocham moją narzeczoną i jest to kobieta z którą chcę się zestarzeć a jest też mocno związana z Polską, tutaj kończyła m.in studia po Polsku.

I teraz, ślub może uratować sytuacje ale jeśli urzędnik zadzwoni na policję to deportują ją zanim dojdzie do ślubu. Kierownik urzędu cywilnego nie ma obowiązku zgłaszać nigdzie że osoba bez prawa pobytu bierze ślub, i nie odpowiada niczym jeśli nam go umożliwi. A jeśli ktoś spyta to może powiedzieć że zapomniała spojrzeć i temat się na tym skończy. Nas natomiast ochroni przed decyzją która jest policzkiem dla jakiejkolwiek sprawiedliwości i etyki.

Błagam kogokolwiek kto może nas połączyć z dobrą szlachetną osobą która nie zgadza się czynieniem zła tylko po to żeby utrudnić komuś życie. Nie chcę oddać jej bez walki!! Ona jest wszystkim tym co we mnie dobre.

#pytanie #malzenstwo #milosc #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc17fbfb554c8000ab00da5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach