Wpis z mikrobloga

takie przemyslenia mnie wziely. Wszyscy tu pisza, ze ksio misio umiera. Daja mu wszyscy max do stycznia, a major "a, bo moze pawel z knyszyna bedzie wiedzial jak pomoc, bo sie nie slucha, nie chce sie sluchac."
W zasadzie to nie wiem czy major ulozylby ukladanke dla dzieci skoro nie widzi powagi sytuacji.
Szkoda, ze Sradek majac tak dobre intencje spowodowal, ze ksiomisio wrocil do tak spanialej opieki, ze jest z nim coraz gorzej i nie chce naprawic bledu.
#kononowicz
  • 7
@agent_bozy: On nadal mysli, ze sobie poradzi, bo ma pieniadze. Wszystko mu trzeba zalatwiac począwszy od znalezienia ogloszenia i gadania za niego, ale jasne poradzi sobie. Moze konon padnie i szczur wyleci, ale wtedy ci co zostana jeszcze ogladac cpuna to moga liczyc na niezłą beke.
@SowicieSkowyrnyAkurat: No zabawny. Nie wiem w ogóle jak można z jakims obsrancem rozmawiac jak z kumplem o swoich prywatnych sprawach itd. Przecież to nie jest żaden partener do rozmowy na żadnym polu i takich cudaków to jest wiecej co dzwonia do ćpuna jako do kolegi. Niech moze ida na pierwsze lepsze menelisko w miescie i sobie nawijaja z żulami........a nie sorry, jak zule nie sa popularnymi zulami to po co z