Wpis z mikrobloga

warto kupić #psvr czy lepiej np poczekać na psvr2, podobno ma się pojawiać w ciągu 2 lat. Na tym vr można tylko grać, czy mogę odpalić sobie np F1 i używać tego np jako Trackir? Cena kusi a kompa mam zbyt dupnego żeby oculus zadziałał
  • 11
@P4tryxus: ja też byłem napalony na VR mocno przez jakiś zaś no i kupiłem jakieś pół roku temu. Ograłem kilka gier, w tym rewelacyjnego astro bota i resident evil vii. teraz leży na półce i się kurzy. Fajny bajer, ale to czy warto to zależy na ile.jestes w stanie się pogodzić z ograniczeniami psvr. Rozdzielczość ssie po same kule. Ja bym drugi raz kupił tylko żeby przejść wyżej wspomniane gry, ale
@P4tryxus: Najlepiej to sobie kupić Questa 2, o ile zadowoli cie biblioteka dedykowana do instalacji bezpośrednio na goglach. Sama możliwość szybkiego odpalenia Beat Saber, In Death czy Super Hot to w wuj piękna opcja. Ile to razy miałem ochotę w coś zagrać na psvr, to musiałem kamerkę ustawiać na odpowiedniej wysokości zależnie od gry, wlączać te #!$%@? movy które na dodatek u mnie z jakiegoś powodu czasami nie chciały się dwa
@Snaki: beat saber mnie nie interesował zbytnio, nie lubię niekończących się gier. Super góra kiedyś na kompie grałem to nie chciałem do tego wracać. Moss to chyba jedyna gra która chciałbym jeszcze zagrać ale się wacham bo nie wiem czy warto. Wydaje się nudna, a job Simulator zbyt prymitywny.

Ograłem farpointa z pistoletem, re vii, astrobot, Words, statik, blood and truth.

Ale podpisuje się dwoma rękoma pod tym że każdy powinien
@Segr3gator: tez mi się tak wydaje, tyle ze na moim gtx960 to wątpię żeby cokolwiek tam działało ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedyne co mnie zastanawia czy w grach które nie obsługują vr idzie szansa żeby sama kamerę sterować tymi okularami, na reddicie czytałem ze podobno średnio chce działać z F1 i bodajże tylko gry na vr wyświetlają te gogle