Wpis z mikrobloga

  • 202
Dobra mordeczki. Sorki, że dopiero teraz, ale #!$%@? na kompanii straszny. Odnośnie mojego ostatniego wpisu na temat decyzji o wystąpieniu do wojska. Otóż po pięciu dniach, jak tu jestem mogę śmiało stwierdzić, że to jedna z lepszych decyzji w życiu. Właśnie wracam #!$%@? z poligonu, gdzie po szyję w błocie napierdałem okop w pozycji leżącej. Wcześniej trochę postrzelaliśmy. Łapy mam pocięte od rozkładania i składania kbk akms na czas. Ogółem jest zajebiscie. Kapralowie zajebiści, plutonowi jeszcze lepsi. Dostałem propozycję etatu żołnierza zawodowego po służbie. Pojawiły się pierwsze spięcia w plutonie, ale mam #!$%@? na dzieciaków. Nie mogę się doczekać, aż #!$%@? ciężkim sprzętem
#szeregowykrachu
Krachu - Dobra mordeczki. Sorki, że dopiero teraz, ale #!$%@? na kompanii straszny. O...

źródło: comment_1606504929drCOGFVwhuulh1MRl7nNBh.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Krachu: No i fajnie. Nie masz problemów z wykonywaniem rozkazów? Dostajecie też jakieś debilne rozkazy czy zadania żeby Was złamać?
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@Tuff rozkazy są zazwyczaj racjonalne. Czasem możesz dostać karniaka za pyskowanie, np bieganie wokół maszerującego plutonu xD. Ale jeżeli postępujesz wedle regulaminu i znasz musztrę, to rączej nie będziesz biec na drugi koniec miasta w masce po kijek spod lasu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Pethaf nie,na razie skupiamy się nad #!$%@? na poligonie. Chciałbym mieć jeden dzień przerwy na takie zapałkowe zadanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Krachu: Dużo patusów mówiących o ruchaniu świń po robocie i chcących Ci #!$%@?ć za to że jesteś? Są tam inteligentni ludzie czy raczej same ameby o IQ psa? Dostałeś jakieś mieszkanie od nich czy jak niewolnik w Holandii po 2 w pokoju? Trafiły się żarty w stylu ja go potrzymam ty klep go #!$%@? po ryju jak na kopalni? Dobrze płacą?
  • Odpowiedz
@Krachu: Też uważam, że jak do tej pory pójście do wojska (obycie ZSW na ochotnika) było najlepszą decyzją w moim życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz