Wpis z mikrobloga

@SredniDystans: koniec roku to na pewno nie bo firmy zamykają budżet. Jeżeli chodzi Ci o oferty dla juniorów to tak marzec-kwiecień ale teraz to nie wiadomo bo ofert dla nowych jak na lekarstwo.
  • Odpowiedz
@SredniDystans: Rozumiem, że szukasz jako junior? Co do ofert to w okresie wiosennym dużo się pojawia ze względu na staże letnie. Sam szukam jako junior od kilku miesięcy i coś czuje że przez następne pół roku nic się nie zmieni, a nawet pogorszy.
  • Odpowiedz
@oxern: a czy nie jest tak, że pod koniec roku są już ustalane projekty na nowy rok i firmy szukają pracowników?

@Szachu:
Ja bardziej szukam pracy na cały etat, a nie staż :)
Jaka technologia konkretnie?

@CancerLight:
Gratki, jaka technologia?

Ja chcę szukać czegoś w C++, więc może nie będzie takiej tragedii. Widzę, że trochę ofert się pojawia, ale szału nie ma.
  • Odpowiedz
@SredniDystans: z doświadczenia mówiąc, to końcówka roku to najmniejszy ruch bo firmy czekają na budżety na nowy rok żeby planować robotę, tez bym się skłaniał bardziej w okolice wiosny
  • Odpowiedz
@bb89: @oxern: @SredniDystans: Też mi się wydawało, że rekrutacje startują już w grudniu, bo przecież proces rekrutacji też trochę trwa, a jak ktoś ma wypowiedzenie 3-miesięczne, to teoretycznie i tak będzie dostępny w od kwietnia. W grudniu budżety już chyba są określone, tyle że nie zawsze zatwierdzone i jeśli dodatkowego pracownika brakowało od miesięcy, to raczej jest pewne, że to uwzględnią. Tak czy siak dział HR ogłoszenie puścić może.
  • Odpowiedz