Wpis z mikrobloga

I znowu zbliża się wigilijny czas, którego szczerze nienawidzę. Matka chce żebym na wigilię była z nią, ojciec chce, żebym przyszła do niego. Pójdę do jednego obrazi się drugie, pójdę do obojga, oboje się obrażą. Wypiąć się i spędzać sobie wigilię w samotności?
Pozdrawiam wszystkie dzieci rozwodników ¯_(ツ)_/¯
#rozwod #zalesie #gorzkiezale i trochę #heheszki przez łzy
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mokry_sen_polonisty: wtf czemu jak pójdziesz do obojga to się obrażą? Olej to, spędź z kim chcesz albo sama.

Swoją drogą nie trzeba być dzieckiem rozwodników; kiedyś moi rodzice się fochali, bo byłam na świętach u rodziców niebieskiego, rok później to jego mieli focha, że byliśmy u moich... Teraz spędzamy tu i tu, bo mamy blisko, ale jakby co to nie będę miała wyrzutów sumienia z powodu odcięcia ;)
  • Odpowiedz
@K_O_R_N_I_K Nie lubię łamać się opłatkiem. Zwłaszcza z osobami, które wiem, że są wobec mnie fałszywe i normalnie bym się z nimi nie zadawała, a na wigilii muszę grzecznie złożyć życzenia etc no bo powiedzmy, że to rodzina i przecież jak to tak się nie podzielić. "Przecież święta są od tego, żeby się pogodzić!". W tym roku mam taką kosę z niektórymi, że za bardzo nie wiem, jak mam się z nimi
  • Odpowiedz