Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No dobra pierwszy dzień z #ps5 za mną. Dużo mówi się o tym, że konsola jest głośna. U mnie takiego problemu nie ma, może coś tam szumi ale tv na najniższej głośności spokojnie konsole zagłusza.

Nikt nie wspomina na temat głośności samego pada DualSense. Podczas gry w Astros Playroom i etapami gdzie latamy statkiem czy bujamy się małpą adaptacyjne triggery dają czadu. Kiedy wciskam je do końca a one chcą odbić to hałas jest tragiczny, nie ma opcji grania w nocy z włączoną ta funkcja. Myślałem że kontrolery Move strasznie hałasują wibrując ale to jest jeszcze głośniejsze.

Ma ktoś podobne spostrzeżenia? Czy może trafiła mi się taka sztuka
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mutencath: no tak jasne. Tylko tyle osób narzeka na to, że konsola głośna a przy hałasie z tego pada to moja ps4fat jest cichutka. Nikt o tym nie mówi i nie pisze, a dla niektórych może to być dealbreaker
@BlackFett: ja nadal nie ufam tej konsoli i kupiłem xss na testy. Konsola jest bezgłośna, 60 fps jest (AoE2 jest). Można spokojnie grać w nocy i nie budzić nikogo, dźwięk włączania konsoli też nie jest irytujący i głośny jak w PS4 (czy w ps5 jest taki sam?)