Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 453
@TrisMegi: pamiętam jak kolega pracował w UK w IT i opowiadał że pod koniec projektu wszyscy dostali premie za które można było kupić sobie fajne auto, w Polsce dostaniesz co najwyżej wypowiedzenie xD

Also premia motywacyjna jest spoko ale u nas nie trzeba jej dawać bo ludzie sami chętnie robią z siebie niewolników.
  • Odpowiedz
@Czokowoko: Zresztą funny fuck, w zachodnich firmach spotkałem się z tym że ludzie zwyczajnie brzydzą się kulturą #!$%@? w Polsce. Wolą robić wolniej i dokładnie tak żeby by soft był dobrzez zaprojektowany, przetestowany i zaimplementowany żeby fixy nie były potrzebne. Oni wiedzą że naprawa jest droższa.

A jak u nas? #!$%@? #!$%@? #!$%@? tasków nie ma czasu, brawo marcinek #!$%@?łeś 30 tasków w tym sprincie. Co? 20 wróciło bo bugi? no
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TrisMegi: No możesz też nie być zastępowalnym robolem, którego zdejmują z palety przy zamawianiu ich w hurcie, to będziesz mógł negocjować lepsze stawki...
  • Odpowiedz
dostali premie za które można było kupić sobie fajne auto


@Czokowoko: jak mnie denerwują takie wymyślone opowieści. Zamiast podać dokładna kwotę to „kwota za która mógłbyś kupić fajne auto”. Jedni jeżdżą matizem za 800 bo dla nich to fajne auto, inni za fajne auto uważają maybacha za bańkę
  • Odpowiedz
@TrisMegi: kuźwa to o mnie. Oddałem tyle lat życia januszexowi - 9 lat pracy w tym syfie i mam oficjalnie minimalną + 200 zł pod stołem, gdzie jeszcze w styczniu miałem +640...
Wiem, że to moja wina, ale ja potrzebuję pomocy z zewnątrz, żeby znaleźć godność i spokój.
Ehh... nawet nie mam z kim porozmawiać o tych problemach.

Jestem pseudografikiem bez wykształcenia i w sumie umiejętności...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Wolą robić wolniej i dokładnie tak żeby by soft był dobrzez zaprojektowany, przetestowany i zaimplementowany żeby fixy nie były potrzebne


@Czokowoko: o #!$%@? aż się oplułem xD chociaż z pierwszą częścią twojego komentarza to się akurat zgadzam
  • Odpowiedz
@TrisMegi: Zauważyć zauważy, tylko nie w ten sposób który by się chciało. Taka osoba staje się pieskiem na którego się gwiżdże, żeby zrobił najgorszy syf jak nikogo nie ma, bo wiadomo że nie ma szacunku do siebie i jak wszyscy inni olali to ta akurat wyliże dobrze rowek i za psie pieniądze zrobi wszystko oczekując pochwały, która nigdy nie nadejdzie.

Wiem po sobie - sam pracowników nie doceniam i nie szanuję
  • Odpowiedz