Wpis z mikrobloga

Kaczyński obrzydliwe obrzydził mi Polskę. Nie chcę takiej Polski. Wstrętna jest. Taka Polska dla wybranych, nie dla wszystkich. Zawłaszczył ją sobie, przynajmniej próbuje. Stary dziad niech odejdzie. Nikt tyle złego nie zrobił dla narodu, jak ten pokurcz.
#pis #neuropa #4konserwy ##!$%@? #bekazpisu
  • 36
  • Odpowiedz
  • 1
Dlatego, że w tamtym momencie miałem przesyt władzy, ale w najgorszym śnie, nie myślałem, że może być jeszcze gorzej.
Moja technika, czyli władza /władza się rozkwitło, dlatego, że nie wziąłem pod uwagę czynnika - pełna władza. W tamtym momencie, mój wybór był czysto oczywisty, teraz skorygowałem swoje terminy.
Przepraszam, Dałem dupy!!!
  • Odpowiedz
@szunis: Mirku, ja w 2015 też się cieszyłem trochę że wygrał PiS xD no cóż, byłem głupi. Nigdy więcej głosowania na mniejsze zło, teraz głosuje tylko na coś z czym się zgadzam. Nie martw się Miras, to ostatnia kadencja PiSu, wprawdzie z dupą pomeczymy się do 2025 ale potem na jakiś czas będzie spokój z katoprawicą.
  • Odpowiedz
@szunis:

Co masz na myśli zażyłość? W kwestii, gdy mówimy o polityce??


I w kwestii politycznej i prywatnie wspomniani panowie wypowiadali się o sobie niezwykle ciepło. Poniżej kilka przykładów z różnych
  • Odpowiedz
  • 1
@Bounty Wiesz, gdy w roku 2015. Pisałem i mówiłem, że będą mieli 10 lat władzy, to mnie od prawaków wyzywali. To, że miałem rację, to jest wtórne i przykre i mało istotne. Koniec kropka.
Ja w najczarniejszym snach, nie przypuszczałem, że drugiemu z bliźniaków, tak świat się urwie.
On jest niebezpieczny! Tak Nas - w sensie Polskę podpala - że szkoda słów. Ja patrzę na to z dystansu!
  • Odpowiedz
  • 0
@shiromaru Ale o co Ci chodzi? Czy dobre, równoprawne stosunki pominąć pomiędzy dwoma krajami, należy uważać, za złą drogę, ku rozwijaniu kraju, jako państwa? Czy, wyłącznie leży Ci na sercu kraj- Izrael? masz obiekcje???
  • Odpowiedz
mnie ostatnie lata rządow wyleczyły z patriotyzmu


@Dol_Guldur: Mnie totalnie. Zawsze wieszałem flagi podczas świąt, za granicą jak byłem to o Polsce mówiłem dobrze albo wcale, dbałem o cokolwiek związanego z krajem. Teraz flagą to bym sobie co najwyżej wytarł buty a jakby pojawiła się okazja wykorzystać ten kraj na własny użytek to bym się nie zastanawiał sekundy.

Naród kościółkowych imbecyli, naiwniaków i frustratów, tfu
  • Odpowiedz