Wpis z mikrobloga

Witajcie wykopki.
Od niedawna trafiłem na czarna listę mitomana i widzę ze grupa dna wykopie rośnie w sile. A dzisiaj prawdziwa wisienka na torcie!!! Ukasz mówi „ Każdy ma prawo do własnej opinii”!!! Każdy Tylko nie ludzie którzy Ci dobrze życzyli i radzili na pierwszych filmach. Wykopki co myślicie żeby zrobić kompilacje wypowiedzi Mitomana na wzór tej ‚prawdziwa twarz Marcina Najmana”? Chyba panowie maja wiele wspólnego obaj opowiadają farmazony.
#domza150tysiecy
  • 24
  • Odpowiedz
@gemini2009: zamierzam zrobić film o Guru budownictwa i pokazać stałemu elektoratowi jak ten człowiek sobie zaprzecza. Szajba odbiła... kolega napisał mu ze robiąc te same domy mógłby zainwestować w szalunki i lac fundament monolitycznie również spotkał się z Banem xd
  • Odpowiedz
@adambudowlaniec: I tak się dziwię że żaden jutuber jeszcze o nim nie nagrał konkretnego filmu. Jeżeli ktoś to zrobi zyska liczną widownię. I tam by się wylał cały syf w komentarzach, tylko musi to zrobić z #!$%@?ęciem A NIE POŁEBKACH.
  • Odpowiedz
@Majster_33: trzeba mu napisać ze kielnie czy grzebień tez niech kupuje co budowę bo przecież stare xd I te CUDOWNE odkrycia izolacja ‚ciezka’ nakładana Pansamem z Castoramy albo docieplanie belek. W 2012 r budowałem pierwszy dom i już te dwie rzeczy mój szef tak robił a tu wielkie odkrycie 2020xd kolejne to ze konkurencja Ukaszka robi leje płytek bez tych jego niepotrzebnych prowadzen. Aż czekam kiedy rozkmini szalunki... koszty trzeba
  • Odpowiedz
@Majster_33: zgadzam się ze zDvpy tez by zrobił to świetnie. Zreszta niech to zrobi nawet Jaworowicz ważne żeby pokazać pokazać jaki ten giełdowy cwaniak Pieprzy!!! Usterkę robić chciał a co sobą pokazuje ? Była zbiórka na samochód każdy wpłacił co miał bo chłopakowi fajnie było pomoc a teraz dostajemy bana za nurtujące nas pytania lub podpowiedzi. Niech zmieni kontent i mówi o swoich psach bo Dzisiejsza budowlanka to ciągły rozwój
  • Odpowiedz
@emspaw: dobrze by poszukał to by znalazł za pół ceny używane i by robiły robotę. zaraz pewnie o tym wspomni na filmie. XD

Mówił dziś w filmie że pokaże robotę smarownicy na aku o której było wspomniane kilka dni temu na tagu.
  • Odpowiedz
@emspaw: On zawsze ma problemy których tak naprawdę nie ma... co więcej wiem na pewno ze są szalunki na 125 cm także wysokość fundamentu miałby ogarnięta. Wrzucił by do środka zbrojenie z siatki i wtedy mógłby gadać ze dąży do poprawy swojego projektu. Ale po co...
  • Odpowiedz
@adambudowlaniec: ej, misiek a może po prostu przestań go oglądać. Zdrowszy będziesz jak nie będziesz się denerwował oglądając te bzdury. Znajdź sobie kanał na JuTubie, który będzie prezentował ciągły rozwój materiałowo techniczny w dzisiejszej budowlance i tam im doradzaj w komentarzach. Tylko nie daj się znowu naciągnąć na jakieś zbiórki bo znowu trzy dni nie będziesz jadł jak oddasz co masz.
  • Odpowiedz
@chris_mack: na to czekałem xd Prawdziwa gwiazda mi odpowiada !!! Aż dziwne Ukaszku ze masz na to czas bo widząc Twoje serduszka w komentarzach sadze ze dzisiejszy dzień spędzasz wciskając F5 na stronie sprzedaży Twojego kurnika. Ja żałuje tylko tego ze zbiórka poszła na takiego farmazony jak Ty.
  • Odpowiedz
@chris_mack: Tylko nie wiem ukaszku czy sprostasz moim oczekiwaniom bo co Ty w budownictwie widziałeś ? Kurnik i domek z archona z którym masz widzę potężne problemy xd Rób karierę jako psi animator może wyświetlenia poszybują w górę
  • Odpowiedz