Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Skusiłem się na Fenixa 6 Pro i jestem w szoku jaka to jest zmiana w stosunku do Forerunnera 220, z którego do tej pory korzystałem :D jestem nawet przytłoczony tym ile trzeba poświęcić, żeby przeklikać opcje (ʘʘ)
#garmin
  • 6
@polik95: U mnie zmiana była podyktowana tym, że od jakiegoś czasu sporo chodzę po górach. Miałem Forerunnera 735XT, ale miał tragiczną baterię więc stwierdziłem że go sprzedam razem z Edge 520 i kupię 1 uniwersalny zegarek :)
Jak ktoś tylko jeździ na rowerze to zdecydowanie jakikolwiek Edge jest wygodniejszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewe_konto: a czaje. No ja właśnie walcze ze sobą, aż tak jeszcze zapalonym rowerzysta nie jestem i zazwyczaj telefon mi wystarczał no i mimo wszystko zegarek wydaje mi się praktyczniejszy. Ale chyba instincta sobie wezmę na próbę i poczekam aż 6 stanieje, bo chodzą plotki że w nowym roku nowy Fenix ma wyjść
@polik95: Instinct też bardzo fajny :) Forma zegarka jest moim zdaniem praktyczniejsza użytkowo, zdarzało mi się zapominać wziąć z domu 520 (bo go wcześniej ładowałem), albo zapominałem zdjąć go z roweru do ładowania. A zegarek zakładam na rękę rano automatycznie i widzę na bieżąco czy bateria jeszcze żyje.