Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: A no przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakt jest taki, co wiemy zapewne razem, że iPhone jest najwygodniejszym i pierwszym wyborem telefonu we wszystkich cywilizowanych krajach. Tylko w takich państwach trzeciego świata biedaki cebulaki udowadniają kwadraturę koła i wyższość Androida.

@Karbon315: Brat udostępnił mi swojego starego Huawei p10. Ciął niemożebnie. W tym czasie iPhone 8 mojej siorki wciąż działa tak dobrze, że nie ma ona
@pokustnik: Co do Huawei'a; nic dziwnego że ten szmelc się zacina. Wcześniej miałem Samsunga J5 z 2017 roku i po rozbiciu oddałem go ojcu. Nie pamiętam żebym miał kiedyś z nim takie problemy jak z Y7, mimo że miał 2GB ramu. Na Huaweiu na nim w żadne gierki ani nic ale jak wejdę w jakąś większą grupę na messanger'ze zaczyna się robić lekko nieciekawie:/
@Karbon315: To mówisz, że flagowiec szanowanej na wypoku firmy z podobnego rocznika go iPhone 8 nie jest właściwym porównaniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jak androidziarz aby dorównać Apple musi i tak na jakogoś szajsunga wydać podobną kwotę, to jaki jest sens posiadania gorszego systemu z gorszym wsparciem, serwisem i jakością części? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Blackuuuuu: jeśli będziesz chciał kupić 7 używaną w bardzo dobrym stanie, z baterią wymienioną 2 miesiące temu w oficjalnym serwisie Apple, to w ciągu tygodnia-dwóch będę sprzedawał, możemy się dogadać ;)
@pokustnik: Ja jak zacząłem używać IOS to dopiero się czułem że jest nieintuicyjny i ma jakieś dziwne rozwiązania, już się przyzwyczaiłem ale niesmak pozostał