Wpis z mikrobloga

@unick: odkąd kupiłem Sony wh1000xm3, nie pomyślałem o powrocie do kablowych słuchawek nawet raz.

Bt
30h pracy na baterii
Ładowanie do 100% to około godzina.
Możliwość parowania telefonu przez NFC.
Możliwość podpięcia kabla jeżeli jakiś komputer nie ma bluetootha.
Dźwięk jest świetny. + Dedykowana appka do ustawienia sobie preferencji dźwiękowych.

Niestety cena może być bardzo dużym minusem.

Jednakże słuchawki zdecydowanie polecam.
@bossik21: Można podobnie, ale dużo taniej - Avantree Audition Pro z amazona:
do 40h na baterii
parowanie przez nfc
można mieć podłączone na raz dwa urządzenia np. PC i telefon - nie wspiera mixowania sygnałów, ale np. call z telefonu będzie miał większy priorytet
mozna podpiąć kablem
dźwięk jest bardzo przyzwoity - to nie ta klasa co Sony, ale uszy w żadnym wypadku nie krwawią
apt-x oraz apt-x low latency -
że kabel po prostu wpinasz jackiem do słuchawek, a jak się zepsuje to możesz kupić nowy kabelek


@Cebulator123: Heh, miałem takie. Zepsuło się gniazdo w samych słuchawkach. XD

Jest jeszcze opcja z końcówką mini xlr. Też wymienialny kabel, ale samo złącze ma taki zatrzask, że siedzi pewniej niż mini jack.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@unick: większość osób, ktore odradza bezprzewodowe testowała pewnie Xiaomi dotsy za 100-200 zl, które są gowniane. 100 zl drozsze airpodsy 2 od Apple biją je na glowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unick: jakieś tanie QCY za mniej niż 120zl i już nigdy nie wrócę do przewodowych dousznych słuchawek.
Co do kablowych to mam tylko takie do słuchania muzyki i grania, gdzie dźwięk jest pełniejszy, ale nie używam ich 'mobilnie' bo są duże.
bezprzewodówki nie mają podjazdu do przewodowych


@Norbit11: bzdura, przytoczone sony mają świetną jakość dźwięku, do tego w 10min ładują się na ok. 2h grania, mają kabel do podpięcia przewodowego, do tego świetne anc, którego w przewodowych nie ma. to nie 2015 rok, technologia idzie do przodu