Wpis z mikrobloga

Jakiś polecany rejestrator jazdy? Kiedyś pamiętam że bodajże tą G1WH dużo osób polecało, ale to było już trochę czasu temu. Są jakieś spoko rozwiązania "dwukamerkowe", czy lepiej po prostu wrzucić dwie kamerki na przód + tył? Na ten moment chodzi mi o sensowną na przednią szybę na prezent, także o tył pytam raczej z ciekawości.

#motoryzacja #elektronika
  • 17
@Odczuwam_Dysonans: Jeżeli chodzi o sam przód to G1WH to już stary model, ale do ceny jaką miała nie kupiło się kiedyś chyba nic lepszego. Obecnie, w trochę wyższej cenie ale na pewno lepszą kamerą (przód) będzie 70mai pro. Niektórzy twierdzą, że właśnie ta kamera to takie obecnie minimum jeżeli chodzi o dobrą kamerę samochodową. Droższą i zapewne lepszą kamerą jest Viofo A119 v3 z aktywnym, buforowanym trybem parkingowym. Dwie kamery to
@eugeniusz_geniusz: @aksal89: dzięki, wygląda zacnie, aczkolwiek nie ukrywam że szukałem czegoś jednak trochę tańszego - aczkolwiek jak ktoś lata dużo tras to bardzo fajna opcja, może sam się kiedyś zainteresuję tym modelem. Także może poszukam po prostu czegoś na przód :) ale to Viofo fajne fajne, nie powiem.
@bobsynek: haha, nie wpadłem na to żeby sprawdzić taki tag xD z tą Duo to tak jak pisałem, jednak trochę sporo
@Odczuwam_Dysonans: Mam "70mai Lite" 1080P i więcej kamery od Xiaomi NIE KUPIĘ. Jakość obrazu zbliżona do kamery "sportowej" SJCAM SJ4000 z przed chyba 8 lat. Do tego paskudne logo zasłaniające obraz w narożu. GPS potrafi lokalizować z dokładnością do 500m (na górce, bez wielu drzew, krzaków - sprawdzałem to, co napisał z google) - i przy okazji NIE pokazuje aktualnej prędkości na bieżaco. Parowanie wifi z telefonem to kwestia gustu, ale