Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magnes125: baby sa slodkie ale faktycznie to czekanie czasem sie dluzy. Umrze, nie umrze? Chociaz moj teraz ruszyl (miesiac temu) jak torpeda. Musze mu powiedziec, ze jest zima :D
Na moim oknie z baby. Wschod.
Jest jeszcze kilka ale filodendron zajmuje specjalne miejsce w moim serduszku ()
  • Odpowiedz
@magnes125: bardzo ladny fitoniowy kacik :)

Nie do zabicia :D


Nie ma rzeczy niemozliwych. Zabilam jedna doysc spora. To bylo jakies 6 lat temu. Wsadzilam ja do nowej ziemi w doniczce bez odplywu xD. To samo zrobilam zamiokulkasom
  • Odpowiedz
bardzo ladny fitoniowy kacik :)


@Woofinka: Oj nie. Są tymczasowo bo robię miejsce na drabinę i maluje graty :D

Nie ma rzeczy niemozliwych. Zabilam jedna doysc spora. To bylo jakies 6 lat temu. Wsadzilam ja do nowej ziemi w doniczce bez odplywu xD. To samo zrobilam zamiokulkasom [*]

A, są nie do zabicia bo przeżyją bez wody. W wodzie to chyba tylko rosiczki
  • Odpowiedz
@Woofinka:

co malujesz? :>

Szafkę, która stała tymczasowo. Miałam wyrzucać, ale jak już dostałam farbę, to pomyślałam, że po malowaniu i zmianie uchwytów może zacznie jakoś wyglądać. Może jeszcze szafę, która też jest do zmiany :D

Ale ja chce jeden analogowy a drugi nie D: Ten jest fajny.

Uuuu, ładny :3
  • Odpowiedz
Szafkę, która stała tymczasowo. Miałam wyrzucać, ale jak już dostałam farbę, to pomyślałam, że po malowaniu i zmianie uchwytów może zacznie jakoś wyglądać. Może jeszcze szafę, która też jest do zmiany :D


@magnes125: lubie takie DIY (ʘʘ). Zrob zdjecia przed i po :D. Odnawialam tak kuchnie. Jak przyszedl tesc to zapytal czy nowa :D
  • Odpowiedz
@Woofinka: Kuchnię tak odnawiał mój brat bo poleciłam mu v33 do mebli kuchennych. Zresztą tak samo zrobił z płytkami i nawet jakiś czas to wyglądało dość znośnie. Płytki w sumie zostawił bo są względnie ładne. Jak nie będzie wstydu, to pokażę :D
  • Odpowiedz
@magnes125: Co to jest v33? D;. Sama chcialam malowac plytki ale to nie moje mieszkanie i ta farba do plytek + grunt troche kosztuje.

Jak nie będzie wstydu, to pokażę :D


Widziala polowe mojego mieszkania i dalej sie wstydzi xD
  • Odpowiedz
Co to jest v33? D;. Sama chcialam malowac plytki ale to nie moje mieszkanie i ta farba do plytek + grunt troche kosztuje.


@Woofinka: Właśnie zauważyłam, że to polska firma. Producent farb m.in. renowacyjnych. Są świetne. Plus jest taki, że nie musisz sobie szlifować podłoża, nie ma potrzeby jakiegoś gruntowania i specjalnych przygotowań - tylko odtłuszczasz jakimś acetonem i malujesz.

Widziala polowe mojego mieszkania i dalej sie wstydzi xD

Oj
  • Odpowiedz