Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: o widzisz, calkiem inna lista niz moja. To tylko pokazuje jak trudno kupic rosline osobie ktora ma ich juz sporo ;)

Moja lista ʕʔ. Jakims cudem zamknelam
  • Odpowiedz
@magnes125: oo mam kilka z Twojej listy :D i pare ktore nie zalapaly sie na moja liste. Skalnica rozłogowa 'Tricolor' i Hoya carnosa 'Krimson Queen' sa przepiekne (ʘʘ).

Nie chce nic mowic ale moja tak wygladala na dwa tygodnie przed smiercia ( )

  • Odpowiedz
@Woofinka: Które masz? Coś tam kojarzę, że widziałam u Ciebie. Nie jestem jakoś specjalnie przekonana do tej listy bo jestem na etapie, że nie wiem czego chcę :D

w koncu poczujesz jak to jest miec umierajaca kalathee :>

Sucho miała i ją podlałam. Już się podniosła. Nie chciało mi się dolewać wody do nawilżacza i padła szybciej niż zwykle + było jej smutno za szkalowanie xD
  • Odpowiedz
@magnes125: Peperomia prostrata i Philodendron hastatum 'Silver Queen'. Z zolwiami troche sie mecze ale chyba bedzie roslo :D. Silver queen jest tak bezproblemowy jak piekny :)
My nie szkalujemy ( ͡º ͜ʖ͡º) . A jak juz to nie ta jedna konkretna ;)
  • Odpowiedz
@Woofinka: Nie wiem czemu jeszcze nie mam tej peperomii bo myślę od niej od lat już. Często właśnie ktoś mi na nie narzeka. I niekoniecznie są to ludzie, którzy nie mają o roślinach pojęcia. Filodendrony te proste są ogólnie bezproblemowe.

My nie szkalujemy ( ͡º ͜ʖ͡º) . A jak juz to nie ta jedna konkretna ;)

Wcale ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Woofinka: Zazwyczaj sprzedają je w takich dwuliściennych sadzonkach. Potem weź cierpliwie czekaj aż urośnie. Chociaż sama kupuję często mniejsze bo chcę mieć chowane pod sercem od małego po swojemu i zawsze jest gdzie wcisnąć. W jakim miejscu ją trzymasz?

Filodendrony to jest dar od niebios dla mojej pokaleczonej przez kalathee duszy ʕʔ

To ta jedna z nielicznych sytuacji, kiedy zjawiskowy wygląd nie idzie z trudnością uprawy
  • Odpowiedz