Wpis z mikrobloga

zamykacie oczy i co dalej?


@Aammon: i zasypiam. Zazwyczaj trwa to kilka sekund. Nigdzie nie kieruję swoich myśli, bo chcę zasnąć, a nie myśleć. Czasami jak mam coś stresującego to muszę to przemyśleć, więc myślę chwilę, potem stwierdzam, że dokończę myślenie rano i zasypiam.
Trudno opisać jak zasypiam, bo samo pytanie jest podobne do "jak wkładacie wtyczkę do kontaktu? bierzecie w jedną rękę wtyczkę i co dalej?" No nic, wkładam wtyczkę
@Aammon: ja sobie myślę: o jak zajebiście, wreszcie w łóżeczku, wreszcie pod kołderką, cieplutko, wreszcie odpocznę, śpij maleńka, lulaj, należy Ci się odrobina przyjemności w tym życiu, ooo tak... i zasypiam ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zajmuje mi to jakieś 2 minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aammon: jak ząb mądrości wykrzywiał mi szczękę i nie mogłem spać z bólu to wytresowałem sobie mózg puszczając codziennie do snu Piąty Element. Po kilku dniach zasypiałem już na dźwięk pierwszych dialogów xD
@Aammon: ogólnie warto wykorzystać różnego typu techniki relaksacyjne: możesz sobie puścić jakąś muzykę relaksacyjną lub klasyczną np. Mozart, Vivaldi możesz ściągnąć sobie jakieś nagrania z autohipnozy, skupić się na oddechu i oddychać w tempie, jakbyś spał, możesz spróbować treningu autogennego, medytacji itp.