Wpis z mikrobloga

Chciałbym wiedzieć kiedy umrę. Albo mieć pewność, ze mam raka. Bo wtedy wiedziałbym ile pozostało mi czasu w życiu i miałbym motywacje do konkretnych działań, zamiast siedzieć na dupie i nic nie zmieniaćxD
Zazwyczaj ludzie nie myślą o tym, ze kiedyś nadejdzie śmierć i wypierają myśli o niej przez co nie korzystają z życia. Wizja „wyroku” w postaci konkretnej daty, lub 2-6 lat życia maksymalnie zabiera im siły i motywacje do życia. A tak nie powinniobyć, bo taka wizja powinna wiązać się z maksymalnym wykorzystaniem czasu, który nam został.

Ja w takim przypadku zrobiłbym sobie las vegas parano. Wziąłbym zakupił niezliczona ilość smakołyków, nawet tych, których do tego czasu nie używałem bo bałem się uzależnienia i traktowałem je jako prosta droga na dno. Wtedy bym już się tym nie przejmował po prostu brałbym co się da i metodami jakimi się daxD
I w miejscach w, których się da a wcześniej tego nie robiłem.

Po prostu czysty hedonizm i wykorzystanie każdej chwili napędzane syntetycznym szczęściem, chyba nie ma lepszego sposobu na wykorzystanie reszty życia.



#przemyslenia #przemysleniazdupy #taktrzebazyc
#narkotykizawszespoko
Jakis_Leszek - Chciałbym wiedzieć kiedy umrę. Albo mieć pewność, ze mam raka. Bo wted...

źródło: comment_1606257775y0dpolPMRfqkQC0EM8yXBi.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Znam prosty sposob, idz do sklepu ukradnij cos najlepiej powyżej 500zl, daj sue zlapac sprzedawcy i sie z nim pobij. Pare lat posiedzisz w więzieniu i zaczniesz doceniać to co masz teraz, wiem z autopsji
  • Odpowiedz
@delta13: nie zrozumiałemxD

@wolfKida: znam to. Znam tez ten mechanizm w bardziej kompleksowym ujęciu i rozumiem go doskonale wiec póki co nie chce kroczyć ta droga.

Dlatego tak jak napisałem jeśli miałbym określony czas to skutki hedonizmu by mnie mnie nie sięgały tak samo jak konsekwencje uzależnienia. Wiec nic nie traciłbym idąc droga w jedna stronę. Całkiem proste i logiczne IMO
  • Odpowiedz
@wolfKida: no to zamiast 2-6 lat miałbym rok zabawy. Tez dobra opcja.
Zwiększeniem dawek i miksami mógłbym pociągnąć 2lata.

Ale może robiąc cykle na konkretnych substancjach pociągnąłby trochę dłużej bez zbyt mocnego spadku przyjemności.

Raz stimy, później opio i tak zapętlać toxD
Byle nie jechać na jednej grupie substancji , czy tam neurotransmiterze
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Nie uważasz, że ostatnie chwile życia warto poświęcić na coś lepszego niż zwierzęce zaspokajanie potrzeb? Coś, dzięki czemu mógłbyś odejść z tego świata wiedząc, że pomimo twojego braku, twoje "dzieło" przetrwałoby tym samym unieśmiertelniając Cię w pewien sposób?
  • Odpowiedz
Nie uważasz, że ostatnie chwile życia warto poświęcić na coś lepszego niż zwierzęce zaspokajanie potrzeb?


@Eteres: czyli co? Zawsze mógłbym przy okazji napisać książkę jakaśxD
Chyba, ze mówisz o czymś innym
  • Odpowiedz
Coś, dzięki czemu mógłbyś odejść z tego świata wiedząc, że pomimo twojego braku, twoje "dzieło" przetrwałoby tym samym unieśmiertelniając Cię w pewien sposób?


@Eteres: Wiesz co czuje taki Homer z powodu tego, że jego dzieła tyle przetrwały?

  • Odpowiedz