Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko
#420
#narkotyki

Siemanko wlasnie wrocilem od mojego dila, biore już od niego parę miechow zielenine, zawsze kozak i zero walenia w hua z waga. Wiec moge uznac, ze jest porządny i legitny. Dziala dlugo lat, wiec c watpie, zeby wgl jakies wałki mu przechodzily przez mysl.
https://www.dhresource.com/0x0/f2/albu/g10/M00/85/35/rBVaVl3fm1yAKeqPAALfgMmftVo321.jpg/new-arrival-runtz-martian-candy-cakebatter.jpg

Sprzedal mi to za grosze, jako pierwszy raz biore. Te biale na dole, ostatnie po lewej z zoltymi napisami.

Widzialem pare filmikow, zdjec o tym no i w niemtorych sa zelki, ale w niektorych tez jaranie.

Nie wiem co nyslec o tym wynalazku, podobno kirewsko mocne. A zelki nie wygladaja jak normalne, widac, ze ktos sam je lepil, ze względu na dodatki thc itp w srodku.

Ps. Nie piszcie ze po huy kupujesz jak nie wiesz co. Sprzedal mi za taka cene ze grzech nie wziac i nie sprobowac, Takze..
  • 25
@nomysza6666: niby 1 zelek to dawka dzienna xdd Zjem jutro na trzezwo bo dziś juz szumi w uszach, a chce na czysto zezrec.
Ale wydaje ni sie ze ten 1 zelek to taka dawka terapeutyczna wiec ktos taki jak ja musi to zjesc cale i dopalic 3 wiadrami