Wpis z mikrobloga

Ktoś ma i używa Samsung Galaxy Tab S7+ i może podzielić się opinią na temat tego sprzętu?

Szukam dla swojej różowej tabletu na gwiazdkę. Teraz używa Huawei T3 z 2GB/16GB. Ma problem z brakiem pamięci, dość wolno chodzi. Używa go conamniej kilka godzin dziennie, głównie do gier, czasem internet.

Podpytałem i woli tablet z androidem, więc apple niestety odpada ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wypatrzyłem Lenovo TAB M10 FHD Plus (2nd gen.) TB-X606X z 4GB/128GB. Ale myślę czy nie dorzucić trochę kasy i sprawić jej coś z górnej półki. Myślałem o Samsung Galaxy Tab S7+ 12,4 128GB wersja tylko z wifi. Koszt to około 4k. Moje pytanie, czy warto dopłacić do niego?

#tablet #android #kupujzwykopem #kiciochpyta
  • 2
@Arwern: ostatnio gdzieś czytałem na jakimś portalu że rynek tabletów przeżywa renesans, nie wiem #!$%@? gdzie chyba w innej czasoprzestrzenni. Za 1500 masz spasiony telefon z mocnymi bebechami, za dwa koła gówniany tablet, niestety jest mega słabo, samsung ceny z kosmosu za coś mocniejszego, do 2k było by japko ale... no właśnie japko. Lenovo .. MediaTek Helio P22T :/ ja czekam na wysyłkę chinczyka jakiś tclast m40, jak wyślą i będzie