Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania #agh #studia #depresja #nerwica
Zwracam się o pomoc czy ktoś tutaj jest z osób studiujących na AGH i miało podobny problem. Mianowicie nie daję rady już studiować z powodu nerwicy społecznej z depresją, z którą walczę od kilku lat. Jest ciężko chociaż jestem juz na 7 semestrze i w tym roku będę pisał prace inżynierską. Udawało mi się przechodzić kolejne semestry bez żadnych zwolnień lekarskich ani urlopów, ale z trudem. Jednak teraz będę tego potrzebował, bo czuję, że wszystko wymyka mi się z rąk i nie daję już rady. Objawy sprawiają, że wszystko schodzi mi dłużej, a przez to nie mogę wyrobić się w czasie. Oprócz tego mam problemy ze skupieniem. Nie chcę brać dziekanki, bo myślę, że to jest za długi okres, żeby później wrócić, bo mogę nic nie pamiętać z materiału. W związku z tym czy ktoś się orientuje, żeby Rektor zgodził się na przedłużenie sesji jak i opóźnienie w rejestracji pracy inżynierskiej, oczywiście po złożeniu wniosku i ukazania zaświadczenia od psychiatry? Jeśli ktoś miał podobny problem i odpisze to będę wdzięczny. Dziękuję tym, którzy będą chcieli się podzielić swoim doświadczeniem.
  • 5
@kskk: A dokładniej do prodziekana d/s dydaktycznych albo pełnomocnika dziekana d/s kierunku. Na tych stanowiskach (zazwyczaj) są ludzie bardzo frontem do studenta, z pewnością wypracujesz z nimi rozwiązanie, któe pomoże Ci zakończyć studia z sukcesem. Jak WIEiT to napisz do mnie na prv.
@kskk: w pierwszej kolejności zadzwoń do BON tel. (12) 617 46 30. Jest Pani Anna, która zajmuje się osobami z depresją i innymi podobnymi przypadkami.
Potem umów się na rozmowę z prodziekanem od Twojego kierunku i przedstaw mu swoją sytuację. Jest bardzo duża szansa, że zgodzi się Ci pomóc i zaproponuje konkretne rozwiązanie.

Rektor zgodził się na przedłużenie sesji jak i opóźnienie w rejestracji pracy inżynierskiej


@kskk: załatw sprawę w