Wpis z mikrobloga

#wot ma ktoś Rudego? Otóż nie grałem ze dwa lata, przeniosłem jak się tylko pojawiło drzewko polskie Rudego do PL i zostawiłem. Miał kilkaset bitew, teraz się loguje a załoga jest świeża, mają tylko braterstwo broni, zerowy skill i 120tyś doświadczenia, na czołgu, z którym co mam teraz zrobić? To jakiś bląd, zgłosić to do supportu?
Pobierz pytlar - #wot ma ktoś Rudego? Otóż nie grałem ze dwa lata, przeniosłem jak się tylko ...
źródło: comment_1606170068GYtm0QgwbcBdHkgANmNpAf.jpg
  • 9
@Nooser: nie no, nikt nie grał. Ciągle te same ziomki, ale zresetowane skille wszystkie. Do czego mogę użyc to doświadczenie na pojezdzie? tylko za gold zmienic na wolne doświadczenie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pytlar: grałeś rudym jak był jeszcze w radzieckim drzewku? Bo od jakiegoś czasu na rudym można zmienić w trakcie gry nacje. Możliwe że załoga była ruska i powinna gdzieś być w koszarach
@Judaszanin: tak, kupiłem go dawno temu, jak nie bylo nawet planow na polskie drzewko. Napisane jest, ze mozna za darmo zmieniac drzewka, zaloga tez przeszla, imiona jak widzisz, orginalne
@pytlar: Ja Rudego kupiłem dopiero jak już było polskie drzewko i dostałem go z dwiema załogami o tych samych imionach i nazwiskach. Z tym, że jedna jest ruska, druga polska. Pisałbym do supportu
@romek898: rozwiqazana zagadka, wbrew klamstwom WG, to nie jest ten sam czolg ktorego mozna dowolnie zmieniac. Zalogi sa dwie rozne dla Polski i ZSRR, pojawia sie magicznie dopiero po zmianie nacji