Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak niedawno proponowałem Szymonowi, żeby się bardziej starał przygotowując do swoich materiałów? Dzisiaj już mu tego nie proponuję, bo widzę, że to niemożliwe. Cherrypicking, efekt Krugera-Dunninga, atakowanie chochołów, symetryzm, jednostronność podana w formie pozornego przedstawiania różnych perspektyw... Zbyt dużo jest rzeczy do poprawy, a chęci zmian nie widzę. Na szczęście znalazłem inne rozwiązanie dla Wojnoideowca: #szymonusunkanal

#polityka #wojnaidei #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #youtube #nazwex
Nazwex - Pamiętacie jak niedawno proponowałem Szymonowi, żeby się bardziej starał prz...
  • 6
@no_49: Moje? Z grubsza te które napisałem w poście, ale po szczegóły zapraszam do filmu, bo długo bym musiał pisać. Inne osoby też wielokrotnie zwracały uwagę na błędy w jego filmach (słaby research, opieranie całej opinii na jednym badaniu itp.)
@Nazwex: XD nie dług bezie więcej filmików wyjaśniających Szymon niż on ma wysłanych. Trzeba stworzyć listę żeby było wiadomo który filmik jest prostowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nazwex: Robisz dobre filmiki, jedyne zastrzeżenie jakie miałem to do tego o wyroku TK i właściwie tylko do jego końcówki gdy mówiłeś o tym, że najlepsza forma protestu to taka agresywna, a wrzucanie filmików pewnie niewiele zmieni. Otóż mi się wydaje, że jest odwrotnie. Ludziom trzeba przede wszystkim wytłumaczyć dlaczego całkowity zakaz aborcji (pomijając bezpośrednie zagrożenie życia matki i ciążę z gwałtu bo tu TK zezwala) jest zły. Natomiast jeśli przeciętny
@Cheshire: Znaczy, tak jak mówiłem, protesty i filmiki edukacyjne (myślę że moje o Szustaku i o wyroku TK można za takie uznać) mają inną funkcję. Edukacja może przynieść skutek, ale w długim okresie, a w kwestii aborcji nacisk na rząd trzeba było wywrzeć teraz, a nie za pomocą powolnej zmiany opinii społecznej (zresztą protesty pewnie też przyczyniły się do tego, że PiS stracił kilka p.p. w sondażach).

Całkowicie się zgadzam z