Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
No i sie zaczelo... Black Friday w pelni. Duzo fajnych rzeczy w dobrych cenach. Ball, Junghans, Citizen, Spinnaker, Mondaine i inne zabawki. Dla kazdego cos dobrego :)

https://www.iguanasell.co.uk/collections/black-friday/watches

Jak zwykle przy BF zalecam pewna doze ostroznosci i sprawdzanie historii cen i porownywanie z innymi sklepami. Sam sklep legitny bralem od nich juz dwa zegarki (Ball i Maurice Lacroix). Co prawda raz byl drobny problem (ML mial przyjsc w zestawie z dodatkowym paskiem, a przyszedl bez), ale szybko udalo sie go rozwiazac z obsluga klienta. Wysylka z Hiszpanii, wiec odpadaja obawy o VAT i clo.

Dla paskofilow (@Dominik80 ( ͡ ͜ʖ ͡)) tez sie cos znajdzie. Caly tydzien spora czesc rzeczy na Cheapest Nato Straps za ~polowe ceny. I chyba nadal obowiazuje dodatkowe 20% off przy zakupie 5 sztuk.

Przy okazji, Christopher Ward
ma 15% off na wszystko (oprocz C60 Blue) z kodem BLACKFRIDAY, ale to chyba nie jest jakos super kuszaca propozycja...

#zegarki
  • 8
@m_bielawski: Tak, pamiętam mniej więcej. Wiem że nie należy się przywiązywać do marek w dzisiejszych czasach. Bo korporacja, wrogie przejęcia, sprzedaż części firmy innej firmie. itd... A jednak jakoś tak marki zegarmistrzowskie są jednymi z nielicznych w których możesz liczyć na pewną stałość i gwarancję. I właśnie dlatego tak mnie rozbrajają Junkersy - za każdym razem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m_bielawski: dzięki za pamięć o moim uzależnieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szczerze mówiąc nie sprawdzałem jeszcze ich oferty i może się w końcu skuszę?

Póki co wreszcie zamówiłem sobie złotą sprzączkę do paska, który ostatnio wylądował na moim "zlotym" Seiko. Będzie na dniach i wtedy ten akurat zegarek osiąga w moich oczach perfekcyjny wygląd...

Swoją drogą aż strach się bać z tymi okazjami... Sklepy w UK czasami