Wpis z mikrobloga

Pedro musi zobaczyć na materiale czy rzeczywiście była taka sytuacja że siedział w samochodzie z grubym podczas tej malej stłuczki. Mówi że nie przypomina sobie takiej sytuacji, no ale już to że to baba ich pukneła pamięta doskonale. Ah ten nasz jareczek i jego pamięc niezawodna, pamięta tylko to co chce pamiętać. Też bym tak chciał umieć :)
#kononowicz
  • 9
@ryba9: Przy całej mojej absolutnie zerowej sympatii i zaufaniu do trójki pasażerów, to jestem przekonany, że oni tego puknięcia naprawdę nie zauważyli.

Zwróćcie uwagę, że żaden z nich się nie obejrzał za siebie, a to chyba natychmiastowy odruch w takiej sytuacji. Dodatkowo Konon od razu próbuje odpalić auto, bo myśli, że mu zgasło i stąd to szarpnięcie. Sugerowanie, że "uciekł z miejsca zdarzenia bo nie ma ubezpieczenia" zakłada spryt i zimną
@klklklklk: zgadza się. Mi tutaj bardziej chodzi o co innego a mianowicie że menel nie wierzy i musi sam sprawdzić czy był rzeczywiscie w samochodzie (zakładam że jesli nie widział materiału to ktoś mu dokładnie opisał całe zdarzenie z filmu) i chodzi właśnie o to że tu musi sprawdzic ale że to kobiety wina i ona stukneła to w to bardzo szybciutko uwierzył