Wpis z mikrobloga

Rafał, daj głos jeśli nas słyszysz.

Pamiętaj, że Marlenka nadal Cię kocha i jest już prawie wolna od długów, więc można brać na nią nowe chwilówki (laptopa bożego też ma). Święta niedługo - ja na Twoim miejscu rozważyłbym comeback jak co roku na wspólne alko-mikołajki aż do kwietnia (przypominam, że dziennie kilka stówek wlatywało Ci za siedzenie na piździe, chlanie i kochanie się z marlenką, i nie musiałeś przed nikim udawać kogoś kim nie jesteś ani się przed nikim korzyć).

Po zimowych wakacjach znowu wrócisz do swojej pani do niemiec - po krótkiej przerwie od Ciebie będzie kochała Cię ze zdwojoną siłą i dwa razy bardziej będzie o ciebie dbała.
#rafatus
  • 4
@Puszkov: podobno o tym jakim jesteś człowiekiem świadczy to jak się zachowujesz wobec innych z pozycji "siły". Np. jeżeli jesteś panem klientem w restauracji i #!$%@? kelnera, który cię obsługuje, to jesteś gównem, nie człowiekiem. Rafał w restauracjach nie bywał, ale mieliśmy próbkę jak zachowuje się wobec słabszej Marleny, która nie ma swojego dochodu oraz jest fizycznie słabsza.
I Rafał na takie osoby pluje. Dosłownie.
Tu nie trzeba wielkiej analizy (
@Magik88: no ale do czego Ty bijesz xd Ja - i myślę że nie tylko ja - chce po prostu nowego sezonu sztuki nowoczesnej a to jaki Rafał jest to każdy dobrze wie. Ja się z nim osobiście nie mam zamiaru spotykać ani nawet z nim bezpośrednio rozmawiać żeby miało mi to robić jakąkolwiek różnice xd