Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: nie wierzę, że to mówię, ale zgadzam się z Wieprzem powyżej. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Jakby u nas wprowadzili odpłatność to by się masa patologii rzuciła i tylko zajmowała kolejki bo później by się okazało, że się nie kwalifikują albo właśnie ściemniają w ankiecie. Kasa za krew to nie jest niestety dobre rozwiązanie, nie w tym narodzie.
@Krupier: Idiotyczny argument niepoparty niczym. Nawet jeśli by tak było, to znaczy, że wola posiadania tych pieniędzy jest tak duża, że za drugim razem przyjdą i będą trzymać się zaleceń aby pozytywnie oddać krew. Więc i tak sytuacja sprzyjająca każdemu. Również zamiast pieniędzy mogliby dawać jakieś bony na wykorzystanie. Nie wiem, bony do dowolnej restauracji. Dostajesz 50zl do wykorzystania, restauracja zbiera takie bony i potem sumę każdego z nich odlicza od
@tyrytyty chciałem dziś oddać osocze, to mi powiedzieli że osocza mają zapas bo osocze można przechowywać 3 lata, a takiej krwi jak moja potrzebują. Powiedziałem po prostu że niech biorą to co najbardziej potrzebne - ale myślałem że osocze potrzebują najbardziej xd jak to jest?