Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 25lvl, moj chlopak jest rok starszy.
Nie radze sobie z mysla, ktora mnie przesladuje. Boje sie, ze przez wiek nie bede juz nigdy tak atrakcyjna jak nastolatka, ze juz bede zawsze mniej seksowna od nich.
To troche smieszne, bo chyba nawet kobiety po 50 tak nie przezywaja swojego wieku jak ja teraz.
Jestem atrakcyjna, a chlopak mowi, ze ma dziewczyne 10/10 i okazuje mi to.
Ja jednak gdy widze mlodsze dziewczyny na ulicy przezywam, ze wiek sprawia, ze one sa dla niego lepsze.
Wygladam bardzo mlodo ale same liczby mnie przerazaja.
Niebiescy - jak jest, czy jesli jestem atrakcyjna i mega zadbana to mimo to i tak bede na przegranej pozycji z nastolatkami?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fba8d5f578e11000a685303
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jako facet po 40tce powiem ci że jak patrzę na kobiety teraz to rzadko podobają mi się te młodsze a nastolatki to już w ogóle jakaś tragedia. Za to 30+, 40+ robią wrażenie. Nie tylko uroda, zadbaniem, figura (dużo młodych ma nadwagę) ale też tym że można z nimi pogadać.
Jestem w związku od 98 roku, ciągle tym samym.
Kocham moją żoną nawet bardziej niż wtedy gdy mieliśmy 19 lat, seks
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nieodpowiednie miejsce wybrałaś do takich rozkmin. Tylko się naczytasz, że jesteś stara i zużyta.
Mniej wykopu, więcej słuchania własnego chłopaka. Okazuje Ci, że jesteś 10/10, to wyluzuj. Gorzej, gdyby się perfidnie patrzył na nasolatki przy Tobie.

Poza tym, powoli wchodzisz w wiek, w którym musisz uniezależnić poczucie własnej wartości od innych i sprawić, że sama ze sobą poczujesz się atrakcyjna - bez udziału osób trzecich, bez porównywania się do innych,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Niebiescy - jak jest, czy jesli jestem atrakcyjna i mega zadbana to mimo to i tak bede na przegranej pozycji z nastolatkami?


Jeżeli ma być szczerze, to najprawdopodobniej tak - przynajmniej fizycznie. Jak pokazują badania, najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn są dziewczyny w wieku ok. 18 lat. Z drugiej strony nie umieją nic into seksy.

Biologii i upływu czasu nie oszukasz i będziesz dla większości mężczyzn stawała się coraz mniej atrakcyjna.
  • Odpowiedz