Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś nie wiedział jeszcze, to na ausliebezumduft jest do końca dzisiejszego dnia promka -20% na prawie całą ofertę.

Sporo niszy, marki które nigdy i nigdzie nie są przeceniane m.in. Puredistance, Imaginary Authors, Francesca Bianchi, Bogue Perfumes, Hiram Green, Mendittorosa, Dusita Parfumes, Clive Christian, Neela Vermeire Créations, Naomi Goodsir ale też tańsze np. Comme des Garcons ( Black wychodzi 3,2 zł/ml, mają też Cologne Vettiveru )



#perfumy #cebuladeals
kyloe - Jakby ktoś nie wiedział jeszcze, to na ausliebezumduft jest do końca dzisiejs...

źródło: comment_1606054702jJ3yHiZCHz1l7k3iIFN6lW.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Qtavon: Na pocieszenie powiem ze miałem zamawiać ale poczytałem opinie i rezygnuje. Po kilka tygodni ludzie czekają na zamówienie a moich typów nawet nie maja w magazynie tylko robią pewnego rodzaju dropshipping i już widzę czemu tak długo to trwa. Teraz dołóżmy do tego covida i black week to mi się odechciało.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: Dzieki, wlasnie tez poczytalem i anulowalem swoje zakupy. Niby maja u siebie na stronie zapach ktory juz wlasciwie u nich kupilem, ale maja status 'pre-orderable', pomimo ze nie sa juz w produkcji. Poprosilem o anulowanie zamowienia.
  • Odpowiedz
@Qtavon: jak zamówiłeś ze statusem "Pre-orderable" to faktycznie może potrwać. btw skąd info że Bois d;Ascese nie jest już w produkcji?

@alvaro1989: a te Profvmvum, które chciałeś zamówić jaki miały status? Ja się liczę z tym, że mogą nie wysłać od razu - tym bardziej że zamówień będą mieć przez ten weekend pewnie kilkadziesiąt razy więcej niż normalnie
  • Odpowiedz
@alvaro1989: no tak, przy tym statusie to faktycznie nie ma co liczyć na szybką wysyłkę. Ja zauważyłem, że te bardziej niszowe i droższe zapachy oni mają 1-2 sztuki dostepne. Dwa które zamówiłem, zaraz po tym zmieniły status z 1-3 days na pre-orderable więc pewnie uzupełniają stan u dystrybutora jak się sprzeda. Ale mi wyszło ponad 100 EUR oszczędności na zamówieniu więc nawet jak za miesiąc wyślą to będzie ok ;)
  • Odpowiedz
Powiedziano mi o tym w Mood Scent Bar


@Qtavon: wycofany z MSB jak cała marka chyba, ale na stronie Naomi Goodsir normalnie możesz go zamówić. Jest też dostępny w Bloom i w Essenza-Nobile tak na szybko
  • Odpowiedz