Wpis z mikrobloga

#drony #dji tello

Paczytałem i pooglądałem w internety, spoko dron na początek. Brakuje mi tylko fhd oraz możliwości zapisu foto/video na sd.

Może warto dołożyć parę grosza i kupić coś co wypełni te deficyty. Zależy mi głównie na zdjęciach i video, panorama okolicy, poza miastem. Dla totalnego amatora.
  • 11
  • Odpowiedz
@drwal_i_drewutnia:
Nie ma co się bawić w takie zabawki, tylko się zniechęcisz. Miałem tello, straszna kupa, kiepski zasięg i wymaga absolutnie bezwietrznej pogody. Z tego co wyczytałem tp najlepszą opcją jest używany spark. Niech wypowie się ktoś bardziej obeznany bo ja poszedłem w stronę fpv, więcej frajdy z tego jest.
  • Odpowiedz
@drwal_i_drewutnia: No niestety, temat był tu już przerabiany setki razy. Tello jest spoko dronem na początek, pod warunkiem, że jesteś świadomy jego wielu ograniczeń. W jakieś no name'owe chińskie drony w ogóle się nie ma co pchać, bo to strata pieniędzy. A jak chcesz coś nieco poważniejszego, to dobry będzie Spark albo Mini od DJI
  • Odpowiedz
@drwal_i_drewutnia:
To też można zaliczyć do kategorii chińskich zabawek. Zobacz ja obraz wideo się trzęsie, wstyd ci będzie to komuś pokazać i nie bedzie się to nadawało do żadnej obróbki. Może te zdjęcia są spoko. Niestety za zadowalającą jakość trzeba zapłacić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@drwal_i_drewutnia: rozbieraj choćby do używanego miniaka, teraz tanieją. To przepaść i z nim naprawdę będziesz miał nieźle fotki i filmy. Tak jest absolutnie minimum żeby komuś pokazać zdjęcia czy filmy, a ludzie z talentem robią cuda.
  • Odpowiedz