Wpis z mikrobloga

@Szymas1234576847456: Żeby było zabawniej w przypadku facetów jest dokładnie na odwrót. Większość robi sobie zdjęcia tosterem, przez co w realu wygląda lepiej niż na zdjęciach. Laski dowalają takie ilości filtrów i różnych trików na poprawę jakości zdjęcia że potem wyglądają jak zupełnie inna osoba.
  • Odpowiedz
no chyba jednak dla faceta skoro wybiera laskę na podstawie zdjęcia, które nawet nie wiadomo czy nie było przerobione xD


@chrominancja: różowe od dawna wiedzą że chodzi tylko o wygląd, to niebieskim się kłamie od małego że charakter się liczy. Wiedzą bo same tak robią (te wszystkie filtry i makijarze) same wybierają w 100% po wyglądzie a faceci durni wstawią słabą fotkę i myślą że jak są mili i mają
  • Odpowiedz
@01ab: Chyba tobie wmawiali, ja od dziecka wiedziałem że trzeba być przystojnym żeby lubialy cię dziewczyny. Wszędzie było to pokazywane. W filmach, bajkach Disneya. Żadna mi nie powiedziała nigdy że jak będę miły "to będziemy chodzić" Gdzie i u kogo wychowywali się ci wszyscy ludzie którzy tak uważają? U babci xD?
  • Odpowiedz
@01ab: jest dokładnie odwrotnie - to dla facetów jest to ważne, dlatego kobiety to robią. Jest nawet stary dowcip o tym że kobiety się malują, a faceci kłamią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kowixx: ten wykres ma związek z tematem na który dyskutujemy, już tłumaczę.

W tym wpisie dyskutujemy o tym czy kobiety czy mężczyźni bardziej zwracają uwagę na wygląd potencjalnego partnera/partnerki. OkCupid to platforma/aplikacja randkowa a te wykresy pokazują że kobiety o wiele bardziej surowo oceniają wygląd, przywiązują więcej uwagi do wyglądu w swoich wyborach na takich aplikacjach niż mężczyźni. Innymi słowy te wykresy potwierdzają moje słowa, są dowodem na to co
  • Odpowiedz
@01ab: skoro kobiety bardziej zwracają uwagę na wygląd to czemu faceci szukający kobiety na takich portalach się nie malują i nie robią dobrych zdjęć, by podkreślić swój wyglad?
  • Odpowiedz
@Kowixx: nie wiem, zapytaj się tych co korzystają z takich aplikacji. Ja tylko podałem informację o tym że to kobiety bardziej zwracają uwagę na wygląd i podparłem tą wypowiedź statystyką.
  • Odpowiedz
ale ta statystyka pokazuje coś dokładnie odwrotnego. Nie umiesz czytać wykresow


@Kowixx: to mi wytłumacz, może jestem w błędzie.
  • Odpowiedz
@01ab: że kobietom podoba się mniej mężczyzn, a mężczyznom podoba się większość kobiet. Jak z takich danych wyciągnąłeś że kobiety bardziej zwracają uwagę na wygląd?

Jak Gordon Ramsey pójdzie do super restauracji to prawie wszystko będzie mu smakować. Jak ty pójdziesz do lokalnego kebaba i będzie ci smakować połowa dań, to znaczy że ty bardziej zwracasz uwagę na smak niż światowej sławy kucharz bo połowę dan oceniles jako słabą?
  • Odpowiedz
że kobietom podoba się mniej mężczyzn, a mężczyznom podoba się większość kobiet. Jak z takich danych wyciągnąłeś że kobiety bardziej zwracają uwagę na wygląd?


@Kowixx: ponieważ jeżeli tak mała ilość mężczyzn podoba się większości kobiet oznacza to że są bardziej wybredne przez co logicznym jest że bardziej zwracają uwagę na wygląd, częściej odrzucają facetów ze względu na wygląd.

Jak Gordon Ramsey pójdzie do super restauracji to prawie wszystko będzie mu smakować. Jak ty pójdziesz do lokalnego kebaba i będzie ci smakować połowa dań, to znaczy że ty bardziej zwracasz uwagę na smak niż światowej sławy kucharz bo połowę dan oceniles jako
  • Odpowiedz
@01ab: a jaka jest? Przecież wybierają z innego grona(restauracji), a ty zakładasz że z takiego samego.

Jedni wybierają ze starannie wyselekcjonowanych zdjęć, z odpowiednim światłem, makijażem i czasem obróbka graficzna. Drudzy z kiepskich zdjęć, do których nawet nie chciało się ustawić światła.
  • Odpowiedz