Wpis z mikrobloga

@Blackpill_RAW
Czytałem, że dla wielu mężczyzn czy inaczej każdej kultury seks z kobietą poza swojej grupy etnicznej, religijnej, rasowej to 'podbój' i pokazanie wyższości rasowej. Muzułmanie zakazują muzułmankom zawieranie małżeństw z nie muzułmanami podczas gdy oni mogą ( i ich żona co była chrześcijanką lub żydówką staje się wyznawczynią islamu ). Tutaj wiele wykopków narzeka na polki i krytykują je za związki z #mokebe czy #habibi, podczas gdy w wielu okazjach mówi, że polki są beznadziejne i nie równają się ukrainkom, rosjankom czy też popularnym na wykopie i przez wielu białych mężczyzn azjatkom. Na reddicie spotkałem się z subredditami azjatyckich inceli ( pewnie znanym ci określeniem ( i wielu z nas przegrywów ) riceceli ), którzy bardzo nie lubią gdy azjatki spotykają się z białymi podczas gdy wielu z nich chciałoby niebieskokiej blondynki. Na 4chanie często tzw race baity, mają sprowokować daną grupę a na nich jest mężczyzna innej rasy z kobietą ich grupy etnicznej etc Co sądzisz o tym ? Myślisz, że to walka jak pomiędzy plemionami która została utrwalona jakieś 20 000 tyś lat temu ? Zachęcam też różowe paski do dyskusji
#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #rasizm #azjatki #murzynkiboners
  • 1
@twojastaratopredator12: Mężczyźni są stworzeni aby podbijać i rozprzestrzeniać swe geny gdzie tylko się da. Natomiast kobieta z biologicznego punktu widzenia to tylko chodzący inkubator i jest jednocześnie największą wartością dla mężczyzny bo umożliwia mu to co napisałem w pierwszym zdaniu. Dlatego mężczyźni są wkurzeni że ich samice oddają możliwość przekazania genów innym samcom.