Wpis z mikrobloga

Mimo że mi udało sei dostać #ps5 to #!$%@? mnie jego braki, bo wszędzie zamiast poczytać i powymieniać się wrażeniami z ludźmi, to czytam tylko o tym, że sklep padł, że nie ma, że 15 grudnia. :(
Btw. Czy ktoś kto ją faktycznie chciał i wiedział o tym pół roku wcześniej nie udało mu się dostać? Pomijając xkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 6
Czy ktoś kto ją faktycznie chciał i wiedział o tym pół roku wcześniej nie udało mu się dostać?


@Mruvek: czytam każdego newsa od ponad roku, na reddicie w czasach największego hajpu spędzałem minimum godzinę dziennie, oczywiście kupić się nie udało, na neonecie anulowana płatność, newsletter od rtv mnie olał, a w ME wywalało mi koszyk XD

@Mruvek: mi się nie udało kupić ale z drugiej strony gier jest mało, firmware to praktycznie wersja beta, gry są drogie.

Spokojnie sobie poczekam aż będzie w sklepach. W ceberpunka będę miał na czym grać :)
@puotek: @mutencath: hm, to faktycznie może nie pasować do mojej teorii. Też od roku każdy news, codziennie reddit i jak była zapowiedz, na drugi dzień preorder od rana ruszył w NeoNet, wziąłem z płatnością w sklepie i nawet nie musiałem mrozić kasy. Później zamknęli sklep, to zapłaciłem, zmienili na kuriera i miałem o 10 rano 19.11 i tak żyje w przekonaniu że jak ktoś chciał faktyvznie a nie namyślał się
@Mruvek: Ja sobie tylko pluję w brodę, że nie chciałem zabierać innym konsoli, kiedy dropneli na neonecie 2 tygodnie temu.
Widocznie chce się być dobrym, to trzeba mieć twardą dupę.