Wpis z mikrobloga

Nie mogę #!$%@? znieść ludzi na olx. Wystawiasz ogłoszenie, trują dupę, dzwonią, pisza, milion pytań, umawiają się na dany dzień, godzinę, i co? I #!$%@? gówno xD nagle znikają, miałem tak milion razy, głównie baby tak #!$%@?, jak jeszcze ma powyżej 35 lat to jest się w stanie pytanie o byle gówno, totalnie z dupy rzeczy związanie z przedmiotem, a głównie takie się pytają bo wystawiłem kilka razy jakiś 50-letnia mebel, nic szczególnego ale fajne do odrestaurowania, a czy jest #!$%@? ładne, a czy jej bedzie w pokoju pasować, a czy srak, czekasz w domu bo ma przyjechać i nic, napiszesz to nawet nie odpisze, co za #!$%@? ludzie #!$%@? są tam.
#olx
  • 2
@Francesco123: proste, mowisz nie wiem, to nie sklep meblarski i dostosowujesz odbior kiedy ty jestes w domu a nie kiedy oni mogą podjechać. Chyba, ze chcesz zwiekszyc szanse sprzedazy to grzecznie odpowiadasz i umawiasz sie na pasujaca dla obu stron godzine, ale to by i tak nic nie dało( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Francesco123: rozumiem, do mnie ostatnio zadzwoniła kobieta w sprawie starego mebla, zdecydowana, bierze bez negocjacji i kiedy mogę jej przywieźć. Mówię spoko tylko dokąd? W ogłoszeniu napisałem, że transport możliwy do 20km. Jakie było, #!$%@?, moje zdziwienie jak usłyszałem pretensje, że oszukuje, bo nie chce przywieźć mebla za 200zł do Lublina. Do Lublina #!$%@?, gdzie ja mieszkam w zachodniopomorskim xD