Wpis z mikrobloga

#tv #laik #porada

Pomocy... Stoje przed wyborem tv... Od kilku dni walcze ale niestety nikt nie jest mi w stanie dobrze doradzic. Walka toczy sie pomidzy samsungiem qled a sony - 55cali, do 3000pln.

Nie jestem graczem. Tv sluzy mi glownie do obsługi netflixa/yt/hbo go. Jedynei co na ten moment udalo mi sie ustalić to ze sony posiada android tv i to gwarantuje wieczna zywotnosc apliakcji typu hbogo, gdzir matomiast samsung udostepnia aktualizacje tylko przez 4/5lat jednak nie wiem czy faktycznie jest mozliwosc ze nagle hbo/yt/netflix przestana mi dzialac...

Jesli chodzi o samsung na ringu sa 2 modele (mozliwosc kupna z dodatkowa znizka stad tylko 2) a sony po prostu wrzucilam kilka modeli z eurortv ktore mieszcza sie w limicie cenowym.

Prosba o pomoc bo black friday juz wkrotce...

1.QLED 55" Q75T QE55Q75TATXXH
2.Telewizor 55" QLED 4K Q60T QE55Q60TAUXXH
3.Sony KD-55XG8596
4.Sony KD-55XG8096
5.Sony KD-55XF7596
6.Sony KD-55XF8096

Z góry dziękuję!!
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdziubax: po pierwsze, istnieją tv boxy czy jak to tam zwał, dzięki czemu każdy telewizor ma android tv. Po drugie, żaden producent nie będzie wiecznie aktualizować tv, nawet modeli z androidem. Po trzecie, najlepiej zobaczyć telewizor na własne oczy, nic tego nie zastąpi. Po czwarte, ostrożnie z tym black friday, bo sklepy robią różne trikasy z podnoszeniem i obniżaniem cen.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdziubax: jeśli teraz miałbym kupować tv 55 cali do 3000 to... dołożyłbym 1000 do oleda. Mam Samsunga z tamtego roku ru8000v2 i porównując go nawet z leciwym Samsungiem f6400 jakiejś ogromnej różnicy nie ma, także wolałbym dozbierac do oleda