Wpis z mikrobloga

Robiłem se porządek z fantami związanym z muzyką no to trochę #chwalesie ale dużo tego nie ma
Na pic1 wszystkie płyty z autografami które mam. Powinien być tu jeszcze Bastard od Kata, ale został w aucie.
Maideni podpisani Przez Harrisa oprócz killers: Paul di Anno oraz X Factor i Virtual XI: Blaze; Kat przez Romka, Testament przez Skolnicka, vinyl Exodus przez Holta, Turbo przez Hoffmana, Vader, Hunter, Behemoth całe zespoły.
Jeśli nie widać autografów na okładce to są w środku.
Maiden vinyl i Exodus to first press. Autografów jest więcej np Kerry King czy Slash, Judas Priest, czy całe Maiden ale nie są na płytach.
Dalej w komentarzach kolekcja kostek i mini kolekcja pałeczek.
#muzyka #rock #metal #kolekcjemuzyczne
P.....e - Robiłem se porządek z fantami związanym z muzyką no to trochę #chwalesie al...

źródło: comment_1605892311mpc2y9RiEsWJtk6Mi35cKe.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
To jest dla mnie mega fajna rzecz. Singiel zespołu AirForce czyli zespół byłego członka Iron Maiden - Douga Sampsona i gra tam jeszcze dwóch przyjaciół z młodości Iron Maiden.
Dodatkowo tutaj na tym singlu oprócz całego zespołu podpisany jest dodatkowo Paul Di Anno (wokalista Maiden na pierwszych dwóch płytach) i Paul Day czyli pierwszy wokal maiden ever.
Czyli na singlu podpisanych jest 3 byłych muzyków Maiden
P.....e - To jest dla mnie mega fajna rzecz. Singiel zespołu AirForce czyli zespół by...

źródło: comment_1605892722qtF9FYbQ8NOvzBcdOx82ZV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Niezły fioł, podziwiam. Chociaż osobiście wolę mieć minty, niż pomaziane i pogięte wkładki. Pałek i kostek też nie zbieram, nie ciągnie mnie do tego. Jedynie takie flyery zbieram do pudeł, sporadycznie plakaty.
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie w jaki sposób zdobywasz te kostki i pałki. Rzucasz się przed sceną pod koniec koncertu i jakoś się udaje złapać albo podnieść z podłogi, czy zagadujesz do kapel i prosisz, żeby Ci dali bo zbierasz.
  • Odpowiedz
@AdamKadmon: różnie.
Jakoś o nie specjalnie nie walczę. Albo same wpadną w ręce, albo ktoś z muzyków da.
Ta kostka z Behe np to po koncercie Slayera jak czekałem na muzyków to chłopaki z Behe stali kilka metrów od nas i Nergal powiedział technicznemu, że jak ktoś chce to żeby nam dał.
No to po prostu nam rozdał.
A Exodus mi sam wpadł w rękę jak trzymałem w powietrzu.
Ale nie
  • Odpowiedz
@A-10_Warthog: zazdro kostki slasha.
Ja mam jeszcze kostkę Iron maiden ale kupioną lata temu na allegro na WOŚP, a już mnie nie kręci dam fakt, że to Iron maiden (co innego gdyby złapana) więc na następne WOŚP sam ją sprzedam.
  • Odpowiedz