Wpis z mikrobloga

2030

implant chipowy zaczyna wibrować, sygnalizując, że czas się obudzić

wychodzę z wypożyczonej kapsuły do spania i sprawdzam smartfon, żeby zobaczyć, ile CO2 wydychałem

”0,00001 WCC zostało odliczone od Twojego konta na podatek węglowy. Pamiętaj, że jesteśmy w tym razem! ”

Naleję sobie miskę CricketCrunch ™ i zdecyduję się użyć soku pomarańczowego, ponieważ w tym miesiącu zbyt wcześnie spaliłam swoją rację mleczną

Idź do łazienki, żeby umyć zęby

#!$%@?! Zapomniałem poprosić o wypożyczenie nowej szczoteczki do zębów

Złóż wniosek

3 godziny później BezosBot 2.0 dostarcza szczotkę do mojego domu

Biorę paczkę, ignorując głos Alexy, który mówi: „Dziękuję za zakup, Anon! Pamiętaj, że jesteśmy w tym razem! ”

Odłóż na bok wizytówkę Jeffa Bezosa, pokazującego kciuki w górę, z napisem „Jesteśmy w tym razem! Pozdrawiam, Jeff ”i jego wydrukowany podpis na stosie kompostu

Tak! Włosie prawie nie jest zużyte!

Poczuj lekki wstrząs od implantu chipowego, zdaj sobie sprawę, że spóźniłem się do pracy

Załóż maskę i uruchom wypożyczony komputer

Wrażenie porażenia prądem nasila się co 30 sekund

Wskocz na rozmowę Zoom, podczas której inni pracownicy czekają na mnie podczas porannego wirtualnego spotkania

Szef pyta, dlaczego spóźniłem się 5 minut

Zaczynam mówić o szczoteczce do zębów, ale on podnosi pilota i naciska przycisk 5 razy

5 potwornie bolesnych wstrząsów przebiega przez moje ramię, widzę, jak reszta zespołu krzywi się, gdy dostają również swoje wstrząsy, jeden facet spada z krzesła, powodując, że jego maska spada, gdy wstaje, a szef naciska przycisk przycisk po raz szósty, ten był najgorszy ze wszystkich.

Kobieta z naszego zespołu ma łzy w oczach, szef unosi palec nad guzikiem, a ona szybko się opanowuje

„Pamiętajcie, nie możemy mieć spóźnień ani nieprofesjonalnego zachowania. Jesteśmy w tym razem! Ok, więc idąc dalej… ”


#przegryw #depresja #pracbaza #thegreatreset #bekazlewactwa #neuropa #neuralink #blackpill #heheszki #pasta
źródło: comment_1605795916Xi4ohqrd7Q3hlvCOAXoFqk.jpg
  • 3
#bekazlewactwa


@TechPriest: Dlaczego beka z lewactwa? Przecież to jest coś, z czym współczesna lewica walczy żeby uniknąć, nie pozwalając pracodawcom i kapitalistom na przekazywanie aż tyle władzy nad naszymi życiami xD

Chyba, że dla ciebie "lewactwem" jest sam rozwój technologiczny i transhumanizm ¯\_(ツ)_/¯