Wpis z mikrobloga

@asmodeus666: Nie miałem okazji, ale po tym wpisie naszła mnie ochota na leczo, więc jutro wypróbuję. W sumie to wyjdzie taka trochę mniej orientalna, węgierska, wymieszana szakszuka. Musi być dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: A to z czym gołąbki jeść? Przecież z samym mięsem byłyby paskudne, taki kotlet mielony w kapuście xDD Do leczo to durny pomysł, bo ryż ściągnie wodę i będzie paskudztwo straszne. Jak już ktoś ma taką ochotę to lepiej podać ryż oddzielnie.
  • Odpowiedz
@Hellvis: Szakszuki też nie jadłem, ale mam w planach ją zrobić. Jak będę robił leczo, to też sobie tak zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale na Węgrzech chyba nie wbijają jajek do tego garnka z leczem, tylko do innego garnka nakładają porcję lecza i do tego jajka?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felonious_Gru: Możesz sobie i jeść kupę nazywając to czekoladą. Dalej to nie zmieni tego, że zawijając mielone w kapustę nie zrobiłeś gołąbków gdy nie dodałeś ryżu.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Do Poznania na razie się nie wybieram, ale dzięki, zanotowane na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwszy raz chcę zjeść przyrządzoną przez siebie, bo lubię gotować, a jak przyrządzam coś, co będę jadł po raz pierwszy, to się jaram tym wydarzeniem jak dziecko XD
  • Odpowiedz