Wpis z mikrobloga

Muszę se ogarnąć do szkoły Microsoft Access. Tak, szkoła mi zapewnia pakiet Microsoft - ale online, w wersji edu, czyli podwójnie nie ma accessa. I facetka wielce oburzona, że nie chcesz kupić pakietu office za 1200zł, bo musi być wersja pro lub pro plus. Jakoś nie jestem zainteresowany pobieraniem hinduskich aktywatorów i kupowania kont z allegro nad którymi spoczywa jakiś administrator januszex. Co robić?

#zalesie #technikinformatyk #informatyka #komputery #microsoft #office
  • 7
@SzejkerMejker: no to nie jest już Twój problem miras. Idziesz do wychowawcy, mówisz jaka jest sytuacja, jak nie dociera, to do dyrektora. Zakładam, że na szkolnych komputerach jest pełen pakiet i problemu by nie było, ale do domu nikt nie ma prawa Ci kazać kupować czegokolwiek, zwłaszcza tak drogiego
@SzejkerMejker: taktyk, wołaj jak się sytuacja przedstawi. Moja na studiach nie dostała desktopowego office, tylko dokładnie to samo online gówno co masz, co jest śmieszne bo takie google moim zdaniem lepiej se radzi ze swoimi docsami online i nie trzeba kombinować z platformą ms. Pół godziny z niedowierzaniem próbowałem się zalogować do konta ms, którego nie było, bo założyli osobne dla tej edu platformy xD