Wpis z mikrobloga

Boże, jaki krzyk, że tajniacy bili kobiety. Obudzili się. Gdy to samo tajniacy robili z prawakami, to lewactwo biło brawo.


@grim_fandango: Oskarżasz kogoś o hipokryzję mimo że sytuacja w drugą stronę nie miała miejsca?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@jakostobedzie: prowokatorzy byli i na MN i wczoraj. W jakim panstwie zyjemy, ze nie mozna wyjsc na manifestacje bez obaw, czy policja nie wjedzie w nia nieumundurowanymi oddzialami po to, zeby sprowokowac zadyme, w wyniku ktorej moga cie zamknac (vide nieslusznie oskarzony o podpalenie budki dokonanej przez Tuska i Sienkiewicza).

To neuropki maja straszny bol o to, ze rzad dusz w postaci marszu niepodleglosci zagarnela prawica i nie przyznadza, ze tam
  • Odpowiedz
prowokacja z marszu niepodleglosci 2012:


@jakostobedzie: ok, obejrzałem, poczytałem nawet komentarze, ktoś, się bije z policją. Nie widzę żeby policjanci wyszli na czoło marszu i bili ich czy używali gazu.

Przypominam, ze na tym wczorajszym zbiegowisku to biedne kobiety z antify zaatakowaly policjanta w cywilu. Jakby PiS zrobil takie zamieszki jak na MN, to Europa by ich obalila.


@wojteksrz: Dopóki nie wylegitymuje się to nie jest policjantem w cywilu. I
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@aarahon: Marsz niepodleglosci byl taka cykliczna demonstracja #!$%@?.

Jezeli na tym filmie nie widzisz prowokatorow czekajacych na to, zeby uderzyc w tlum (i przygotowana policje w malych grupkach) sterowanych przez policjanta z megafonem - to chyba nie mamy o czym gadac.

Podsumowujac - wczoraj nieumundurowani policjanci to zle, bo bili biedne kobiety z antify. Na marszu niepodleglosci to dobrze, bo media ich oczernia, a tak wyszloby ze jeszcze maja racje. (
  • Odpowiedz
@wojteksrz: ja to wszystko wiem od 2010 uczestniczę w marszu, przez 10 lat widziałem już chyba wszystke zagrywki ze strony władz czy to po czy pis, teraz ludzie się przekonują dlaczego środowiska narodowe i kibicowskie (bo niektórzy to nawet nie wiedzą, że to dwa różne środowiska) tak gardzą policjantami i sam ich widok podnosi ciśnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aarahon https://www.youtube.com/watch?v=DrKE-fhTWcE&ab_channel=MrBibularz ; https://www.youtube.com/watch?v=G2FeM-VkgL0;
  • Odpowiedz
Podsumowujac - wczoraj nieumundurowani policjanci to zle, bo bili biedne kobiety z antify. Na marszu niepodleglosci to dobrze, bo media ich oczernia, a tak wyszloby ze jeszcze maja racje.


@wojteksrz: @jakostobedzie: no to gdzie ta hipokryzja? Bo jak na razie nie widzę żeby ktoś taką sytuację w ten sposób opisywał.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: to poczytaj komentarze zszokowanych neuropkow o tym, ze policja smiala wbic i chciec prowokowac, gdy zaczeto im przypominac, ze na Marszu Niepodleglosci taka praktyka byla w latach 2011-2014 i 2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grim_fandango: Nie widzę tu akurat hipokryzji. Jak policja będzie bić i prowokować tych których nie lubią np. narodowców to będą się cieszyć i przyklaskiwać policji, ale jak będą bić "ich ludzi", np. "Juleczki i Oskarków" ze strajku kobiet to będą krzyczeli że hańba, bandyctwo i ZOMO na żołdzie Kaczyńskiego. Tacy już ludzie są, że jak biją naszych to źle, a jak biją tych drugich to dobrze i tyczy się to wszystkich
  • Odpowiedz