Wpis z mikrobloga

Kolejne pytanie to czego będę jeszcze potrzebował?

@kanban: otwartych stokow, bo juz gdzies czytalem, że przez koronawirusa raczej odwołaja zime.


@juniortbg: Oby to nie była prawda

@kanban:
Koszt w wypożyczenia sprzętu może się różnić między ośrodkami i nawet wypożyczalniami. Generalnie jeśli mieszkasz w większym mieście i masz możliwość wypożyczenia deski "w domu" i zabrania jej ze sobą, jest to opcja warta zastanowienia. Zdarza się, że takie "na miejscu" oferują
@kanban:

Tak naprawdę @crasti ci to wszystko świetnie opisał.

Musthave to napewno kompletna deska (buty, wiązania, deska) oraz jednak powiedziałbym kask. Tak tym bardziej, że jako początkujący nie będziesz tak umiejętnie jeździł więc lepiej się zabezpieczyć.

Cennik karnetów bywa różny. Wiele zależy od tego dokąd jedziesz :). Podobnie jak cena wypożyczenia sprzętu.

Od siebie dodam jedynie, że ja zrezygnowałem z opcji wypożyczenia na miejscu zamieszkania (jeśli mieszkasz powyżej 400 km od
@pavel_ski jak jest nowy to nie wiem czy sie bedzie pchal od razu wyciagiem na gore, osla laczka na poczatek z wyciagiem dla dzieci da rade =) ale fakt szczyrk potrafi byc zatloczony. W zeszlym sezonie bylem tam pierwszy raz po zmianach i bodaj na solisku czekalem jakies 45min w kolejce =(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Micho_master: zanim kupiłem swój sprzęt to wypożyczaniem w Łodzi na weekend i deskę odbierałem w pt po pracy a oddawałem w pn po pracy. Babeczka zawsze liczyła 2 dni więc myślę że to by było do dogadania w wypożyczalni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silverherb: no ja akurat oslej laczki na nauke snowboardu bym raczej nie polecam tylko właśnie jakąś nie za płaską niebieska trasę, na początku i tak cały czas hamujesz, więc podłości żadnej nie rozwiniesz, a gdzie rozpinać sprzęt co 10 sekund :p